Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hatásos edzésterv készítésse?

Hatásos edzésterv készítésse?

Figyelt kérdés

176 centi vagyok és 64 kg már lassan 2 hónapja gyúrok úgyhogy eléégge ugy érzem tapasztaltnak mondom magamat. a zedzéstervemet ezért már haladó szinthez igazittom ami igy nézne ki:

hétfő - mell/bicepsz

kedd - hát/bicepsz

szerda - tricepsz/bicepsz

csütörtök - váll/bicepsz

péntek - bicepsz/bicepsz

szombat ha ugyerzem kell - mell/bicepsz


bicepszemet mangóformáraakarom formálni ezért edzemm ijen intenziven és gyakrtan és tudom hogy a tuledzés csak egy mitosz és ugyisfejlodok majd. lassan gondolkodom már hogy kéne egy kis sztanazol, vinsztrol cucc vagy napozim esteleg oan danabol amit svarcenegger is szedett hogy nagyobb legyek. mit gondoltok lehetne e ennél jobb edzéstervet is összerakni vagy maradjanak ennél amig fejlodok???



2013. dec. 19. 23:58
1 2
 1/11 Osynho ***** válasza:

Jó lesz ez. Esetleg még egy bicepsz edzést betennék valahova.


A mangóforma már nem divat, lassan 2014 lesz, jobb lenne csillagtök formájúra edzeni.


Danabol nagyszerű választás! A szomszéd Pisti is letolt 500 szemet, akkora lett a feje, hogy csak oldalt sétálva fér be az ajtón. Szerintem nyárra jó formát hoz majd.

2013. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az edzésterv az hulladék.Semmi hát meg a többi :))A bicepsz meg úgy fejlődik ahogy az izomtapadás van,és max 5-10% ot lehet változtatni az alakján ha bizonyos szögekben edzed,de mondom még 1x hogy az alakját és ez bármelyik izomra igaz NEM LEHET VÁLTOZTATNI!!
2013. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kis kamukérdés volt kérdező. Tényleg nagyon tapasztalt vagy, neked már nem is kell segítség úgy látom. :)
2013. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mell mehetne minden második nap, ez így kevés lesz.
2013. dec. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vazzeg, én még a karomat sem edzem, még is nő minden edzés után....akkor hogy is van ez?
2013. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
így régóta benne vagyok a szakmában, átolvastam az edzésterved, és annyi megjegyzésem lenne hozzá, hogy azért a bicepszet ne hagyd ki.
2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én meg naponta mindent egyszerre nyomok.Szombat,Vasárnap szabad akkor nem.De szerintem jó az neked.
2013. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mostmitkellittgunyolodnihanormálisankérdeztem?nemkellenek a másodrangupoénokcsakazirjonakinormálisanttudmondani
2013. dec. 23. 00:00
 9/11 anonim válasza:

Egy baj van az edzésterveddel , hogy ez fos ..

úgy is jobban járnál ha csak fekve nyomnál minden nap ..

2013. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na mmér szar???
2013. dec. 24. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!