Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlagos embernek, otthoni...

Egy átlagos embernek, otthoni kajáktól, és jó edzés mellett,1év alatt hány cm-t nő a kar?

Figyelt kérdés
többre is edzek nem csak karra,csak kiváncsi lennék rá

2014. szept. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleinte havi 1cm is mehet karra izomból, zsírosan több is. De ez a szint csak pár hónapig tartható, utána szignifikánsan lassul.

Nálam a sok hús, rizs, zöldség is otthoni kaja.:-)

2014. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen nekem is sok-sok hús,burgonya,rizs,tészta,saláta. :)

szerinted az jó hogy 6hónap alatt 4cm-t nőtt? :)

2014. szept. 21. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez reális.
2014. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amikor kezdtem, vékony voltam, 23-mas volt a karom 180\52kg voltam /iszonyat vékony/

Fél év alatt, felment 28-asra a karom és 57kg ra híztam, ez szín tiszta izomtömeg volt, aztán újabb fél év múlva 34-es a karom és 65 kg vagyok, de felesleg még nincs rajtam /sajnos ilyen a testalkatom, mindig is vékony voltam/

viszont ez már elég látványos fejlődés, és még mindig kockás hasam van, száraz izom tömeggel, viszont most el kezdek tömegelni hátha sikerül egy kis felesleget pakolni magamra mert az rám férne.

Egyszóval az elő évben látszik meg legjobban az hogy elkezdtél konditerembe járni.

2014. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy otthoni kaja?

Mindenhol más az otthoni kaja!Valaki n nagyobb fehérjét tatalmú kajákat eszik az jobban fejlődik!

2014. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!