Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni? Hasról...

Tudnátok segíteni? Hasról szeretnék letakarítani némi zsírréteget.

Figyelt kérdés

3-4 évig elég intenzíven edzettem aminek meg is volt az eredménye viszont a hasammal sosem voltam megelégedve akármennyit edzettem rá mindig ott volt a pocak.

178cm vagyok és 95kg. Persze az edzést már olyan 1.5 - 2 éve abba hagytam a testépítés mellett küzdősportot is nyomtam párhuzamosan de semmi eredmény. Fehérje allergiám van. Ami úgy nézki,hogy ha 1 héten 2-3 liter tejet beviszek még nincs gond de ha többet fogyasztok tejtermékekből vége a dalnak...elöjönnek elég ciki gondok amit nem részleteznék! Ez a felállás a táplálékból oké a szénhidrát csökkentés de a fehérje bevitelt nem tudom megoldani.



2014. szept. 22. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a tejcukorral van gondod? Mert ez esetben húsból, tojásból mehetne fehérje. A tejet amúgy sem ajánljuk, főleg diétába nem. Viszont nincs helyi zsírégetés, nem tudod semmivel irányítani a zsírleadás helyét.
2014. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Tudnál nekem ajánlani valamilyen zsírégető szert illetve egy táplálkozási tanácsot ami szigorú mert úgyse tudom betartani csak a felét. Nem az elhatározottsággal van a baj a diétával kapcsolatosan hanem a kivitelezéssel.
2014. szept. 22. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat írni, mert tableten vagyok, majd reggel. Addig is keress rá a szálkásító diétára. Zsírégető cucc nem kell, nem érnek sokat, max pár százalékot tesznek a sikerhez, ha minden okés.
2014. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!