Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek gáz, ha a teremben...

Szerintetek gáz, ha a teremben erőlködés közben hangokat ad ki valaki?

Figyelt kérdés

Amikor nagy súlyokkal, szinte erőmön felül csinálok egy sorozatot, nem tehetek ellene semmit, hangosan fújok, különben egyszerűen nem bírom megcsinálni az előírt ismétlésszámot. Próbáltam máshogy lélegezni, de kifulladok és akkor már meg se bírom mozdítani a súlyt. Ez segít át valahogy azon a ponton, amikor az izmaid már nem bírják, de te mégis megcsinálod azt a plusz 5-6 ismétlést. Néha úgy beszédülök, hogy a szemeim is össze-vissza állnak, de megcsinálom a szettet.

Figyelgettem másokat a teremben, szinte mindenki totál csendben edz, semmi szuszogás, semmi erőlködés... Senki nem megy el a fájdalomig? Vagy én vagyok rosszul bekötve?


2014. szept. 23. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Te dolgozol rendesen.
2014. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én még fingani is szoktam
2014. szept. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az már gáz...
2014. szept. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Guggolásnál normális, de koncentrált bicepsznél furcsa lenne. Te mikor csinálod?
2014. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ferenc Jones Kiss válasza:
otf irja h akkor ordibal mikor alig birja :) .. ez egyertelmu . .alunk a terembe szinte mindenki ordit. mindenkinek faj. az a gaz aki nem erolteti meg magat .. te jol csinalod ;)
2014. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
leginkább fekve nyomásnál és evezésnél.
2014. szept. 24. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ha van benne némi színészkedés, de akkor is inkább csak vicces... :-D A teátrálisan ordítozók külön állatfajta, de egyébként tök normális, nekem legalábbis fel sem szokott tűnni ha valaki szuszog, fújtat vagy ilyesmi. Ez úgy hozzátartozik a teremhez.
2014. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annál simán elfogadható.
2014. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!