Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3,5 hét kihagyás után ismét...

3,5 hét kihagyás után ismét átmozgató edzés vagy folytassam az eddigi edzéstervemet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tuti csinálnék egy kis átmozgatást :)
2014. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Pár hét átmozgató menjen.
2014. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! az étkezéssel kapcsolatban álljak vissza rendesen a napi 5-6 alkalomra?

a 3,5 hét alatt sajnos nem volt lehetőségem normálisan étkezni ( persze az alacsony cht és a magas fehérjét próbáltam tartani, de eléggé megborult a napirend) ill. mindennap 5km gyaloglással indult a reggel.


a célom szálkásodni, formásodni. 57/173cm. 25/l


köszönöm!

2014. szept. 28. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen visszaállhatsz :)

formásodni?

Az diéta alatt nem fog menni.

Vagy lehet, hogy csak én értelmezem rosszul a 'formásodni' fogalmát

UI:

De ha megvan a kellő izomréteg akkor fogsz formásodni :)

2014. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Formásodás= izmosodás. Ehhez kalória plusz kell. Szálkásítás= zsírleadás. Ehhez pedig kalória mínusz kell. Egyszerre nem megy.
2014. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából, hogy őszinte legyek, ez a 3,5 hét alatt fogytam kb 3 kg-t így most elég szimpatikusan a kép, amit a tükör ad. - de péntek óta (véget ért az action) kb csak eszem. Mármint nem folyamatosan, de úgy, mint ahogy a nagykönyvben megvan írva. Főleg pipihusit, riccotát, túrót.= 1-2kg-t tuti híztam (ezért írtam az 57-kgt), ha másért nem, mert végre tele van a pocim. Holnap megyek edzeni is, de azért picit félek, hogy "visszahízom". tudom. tipikus női baromság :D
2014. szept. 28. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy pécsi? :D
2014. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, de nemsokára megyek Pécsre :D:D:D
2014. szept. 28. 08:45
 9/9 anonim ***** válasza:
:) király :D
2014. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!