Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most el a diétát 1 hete és...

Most el a diétát 1 hete és nem nagyon látok magamon változást. Mi lehet a baj miért nem fogyok heti 3 órát szoktam kocogni és heti 3 órát szoktam átmozgató edzést végezni kb ennyit mozgok a többit üléssel töltöm lehet hogy többet kéne mozognom?

Figyelt kérdés
AZ étrendem is teljesen rendben van szerintem [link] 70kg vagyok és 173 cm és azért van rajtam zsír amit el akarok tüntetni hogy csak az izmok látszódjanak!!

2014. aug. 3. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy most kezdted el.
2014. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok már egy éve foglalkozok a testépítéssel és idegesít a zsír amit felvettem kb 1 óra kocogásnál kb 500 kalóriát égetek el
2014. aug. 3. 13:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Már 1 hete csinálom már ekkor látni kéne a változást vagy nem ??
2014. aug. 3. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez az étrend nem tartalmaz zöldséget.

az esti két kajában a rizs helyett menjen 100g brokkoli v karfiol.

és a 4.30as turmix mellé is felesleges a szelet kenyér.

2014. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ne kocogj 3 órát :D azzal csak izmot vesztesz inkább csináld azt hogy sprint 100m pihi és előröl és mehet 3-4 km-en keresztül heti 3x-or :) sokkal hatásosabb a zsírégetésre
2014. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó baromságokat ír. éppen hogy kocogni, biciklizni kell vagyis aerob mozgást végezni, hogy a zsírt égesd ne pedig a szénhidrátot majd pedig az izmokat. Annyiban van igaza, hogy nem kell 3 órán át csinálni. Elég 1, 1,5. De úgyis az ètrend a lènyeg
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az étrend a fontos.. meg a türelem! Minden csoda 3 napi tart - a gyors fogyás is.
2014. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!