Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adnátok hatékony tanácsot,...

Adnátok hatékony tanácsot, fogyás, szálkásítás? (16 lány)

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam kövérnek, mégis kicsit nőiesebb alakot szeretnék.( karcsó derék, lapos has, vékonyabb combok) szerintetek ezeket hogyan tudom megvalósítani? Milyen fajta diétával és milyen fajta edzéssel tudom véghez vinni? fehérje port ajánlotok, vagy fiatal vagyok hozz és káros-e rám nézve? Ha nem akkor milyen port ajánlanátok? Válaszokat nagyon köszönöm :))

2014. szept. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a tápkieg a lényeg, hanem az egész napi összes tápanyagbevitel! De edzés utánra mehet egy jó tejsavóprotein, az mindig jól jön, csak nem ettől kell várni a sikert.

Szálkásító diéta kell. Több fehérje, kevés szénhidrát. Olvasnivaló: googleba: sárga kapszula pdf.

2014. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ha van kérdésed a kapszula után, nyugodtan írj! :)

23L

2014. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. :) próbálok minél kevesebb szénhidrátot bevinni kb. 1 napja csinálom, az normális hogy hiába eszek eleget, éhes vagyok rá 1-2 órára? vagy akkor nem megfelelő az étel amit eszek. pl csináltam salátát és másfél óra múlva korgott a gyomrom.. :O köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 15. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak salátát kellene enni, hanem mellé húst is. Amugy normális, hogy hamarabb megéhezel, mintha tömegnövelő étrenden lennél. De majd hozzászoksz.:-)
2014. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. :) és mit egyek mi nem hizlaló és már nagyon kivagyok?
2014. okt. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!