Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aerob vagy hiit edzes a jobb...

Aerob vagy hiit edzes a jobb zsiregetesre?

Figyelt kérdés

Persze izomzatot nemszeretnenk vesziteni.

Most ektomorf ember szempontjait nezzuk.



2014. szept. 30. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Intervall edzéssel több kalóriát égetsz és az edzés után még jó ideig felpörgetett anyagcsere lesz. De ez egyénfüggő is, hogy kinek mi jön be. Én több izmot vesztettem intervallal, másoknál meg nincs ilyen.
2014. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bevált a HIIT, de ez tényleg egyénfüggő.
2014. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább maradj a 40-60 perces aerobnál, azzal biztosra mész.
2014. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a Hiit edzes elott nyomtatok be Bcaa-t vagy Glutamint.Ezek ellenere is sok izmot veszitettetek? Tabata edzesrol van velemnyetek? Czupan 4 perces intenziv edzes.Dirket az anyagcsere felporgetesere talaltak ki ha jol tudom....
2014. szept. 30. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ment bcaa és glutamin is. A tabata edzéseket nem próbáltam, gyilkos lehet.
2014. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tabatrol azt irjak hogy gyors es intenziv.Sulyt nemkell hasznalni. 20 masodperc edzes,majd 10 masodperc pihenes.Ez megy korbe korbe 4 percig.Elmeletileg 4 perc alatt nemfogsz tudni izmot vesziteni,viszont az anyagcsere nagyon felporog:)
2014. szept. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!