Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges ekkora visszaf...

Hogy lehetséges ekkora visszafejlődés a teljesítménybe? (Street Workout)?

Figyelt kérdés
már lassan másfél éve csinálom a street wokroutot ment már 10 teljesen szabályos muscle up , 20 húzockodás, lassan a straddle planche, front lever , erre most nem megy 1 muscle up se 10 huzo alig megy front lever még 1 lábbal se és nem hagytam ki nagy idöt 2 napot szoktam pihenni? valaki segitsen ez mitöl van?? ja és rendesen eszek étrend is van

2014. szept. 30. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az a nem nagy idő?
2014. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azt mondom hogy semmi XD soha nem hagytam ki edzést csak hétvégén 2 napot pihenönek az egyetlen rossz amit csináltam hogy hétvégén megiszok pár sört de hát akkoris ekkora visszafejlödés ettöl nem lehetséges?!
2014. szept. 30. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hogy egyszerűen ki vagy merülve? Egy két nap teljes pihenő és utána nézd meg. Szerintem akkor már jónak kellene lennie.
2014. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet álmodba csináltad meg a gyakorlatokat.

Aztán felébredtél és...

2014. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!