Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok 174 centi és...

16 éves vagyok 174 centi és 60 56 kiló (fiú) ami tudom nagyon vékony és nem tudok fogyni bár alig kívánom az ételt de ez most nem ide tartozik. Válasz?

Figyelt kérdés
szóval elszeretném kezdeni a testem fejlesztését hogy kicsit izmosabb legyen boxoltam 1 évig de már nem látszik mert fogytam,és a kérdés az lenne tudnátok olyan gyakorlatokat amiket itthon súlyzó nélkül és egyéb más dolgok nélkül ellehetne végezni??? pl:fekvőtámasz stb amihez semmi nem kell.+ arra gondoltam hogy napi 2x kijárok a parkba húzockodni meg futni.Annak mennyi idő mire napi 2 húzockodástól látszik valami??
2014. okt. 5. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd le a fegyencedzés című könyvet és olvasd el. Saját testsúlyos edzéstől is tudsz izmosodni, csak lassabban és kisebb lesz a végső forma, mint súlyzóssal. Pár hónap alatt is lesz változás, de egy jó forma az év-évek kérdése. ÉS persze kell a célnak megfelelő étrend is, mert a semmiből nem lesz izom!
2014. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!