Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség elakadtam és nem...

Segítség elakadtam és nem tudom hol lenne szükség a változtatásra! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve edzek,minden jól ment,de most elakadtam a fejlődésben és nem tudom hogy min változtassak.Nagyjából az edzésem és az étrendem:egy héten 3-4 szer edzek naponta 1-1.5 órát.(1 nap egy izomcsoport)Sajnos konditerembe nem tudok menni mert arra nem futja se az időm se a pénzem,így a szobámat rendeztem be.Az étrendem:1.étkezés:müzli,2-3.étkezés:itt vagy csirkemell+rizs néha brokkoli,vagy teljes kiőrlésű kenyér és felvágott,4.étkezésre nem tudok mást,csak amit kapok.Edzés után szoktam csirkemellet,túrót,fehérje+szénhidrát turmixot.Naponta 3-3.5 liter vizet iszok.Válaszaitokat előre is köszönöm!:) 15f

2014. okt. 9. 22:22
 1/5 anonim válasza:

Szia! :)

Amikor már nem kihívás a testednek az edzésterv amit követsz, tehát hozzászoksz, megállsz a fejlődésben. Valószínűleg ez történt nálad is, ezért megpróbálhatsz emelni az ismétlésszámokon, vagy a sorozatok számán, de csak ésszel. A lényeg az, hogy ahogy változik a tested, az edzéstervednek is változnia kell.

2014. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én otthon jól megpakolom a sulitáskám és azzal nyomom :) minden csak kreativitás kérdése!
2014. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm a válaszod,esetleg tudnál valamilyen példát is írni?Én most szinte minden gyakorlatból 4x10 csinálok.:)
2014. okt. 10. 18:02
 4/5 anonim válasza:

Például emeld meg az ismétlésszámokat 4x12-re, az a lényeg, hogy ne hirtelen és nagyon, mert az sem jó és egy darabig csináld így. Aztán amikor már úgy érzed, hogy ez sem elég, emelhetsz még kettőt és így tovább. A lényeg, hogy a te tested, neked kell érezni, hogy mi felel meg.

(Első voltam.)

2014. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm válaszod,már emeltem is 4x12-re,meg vettem még 10 kiló súlyt így már menni fog.:)
2014. okt. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!