Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok linkelni kreatinos...

Tudnátok linkelni kreatinos előtte/utána test képet?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne hogy látványosan ez mennyit dob.
2014. okt. 17. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elég jol megdob a kreatin.

De persze étrend az első.

2014. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

google: kreatin előtte utána

Én a kreatint nem ajánlom, "vizes" leszel tőle. Értsd: a kreatin hatására az izom vizet vesz fel. Ettől nagyobbnak tűnik, de valójában nem az. Abbahagyod a szedését, és összeesel, mint szűzlány rocco látán.

Eredmény: kb ugyanakkora maradsz (nyilván ha a kaja jó, valamennyit izmosodsz közben), de kisebbnek tűnsz a végére. És még ki is dobtál az ablakon egy rakat lóvét

2014. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt is megemlíteném hogy a kreatin önmagában nem vizesít csak ha szénhidráttal együtt van alkalmazva. De ez már lerágott csont.
2014. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#2es vagyok:

visszavonom a googles dolgot, nézegettem, és kb az összes kép kamu köztük.

lényeg: ne szedd

2014. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha nem vizesít akkor is nagyobb leszek tőle? Vagy ennek ez a hátulütője hogy csak vizesedéssel leszel nagy?
2014. okt. 17. 16:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Nézegettem a képeket én is furcsáltam 1-2t... :-D
2014. okt. 17. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:
A kreatin nem éppen egy rakat lóvé, 3500,-ft/kg., a vizesedésben meg igaza van az előttem szólónak. Csak szénhidráttal együtt vizesít.
2014. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy szénhidráttal együtt alkalmazva?

Mindig viszel be szénhidrátot. Ergó: vizesít mindegy mit csinálsz. Ergó felesleges.

2014. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kételkedő! Évekkel ez előtt még nagy divat volt ez a kreatin vizesít dolog, de mára már illik felzárkózni kicsit a tudományhoz. Már nem egy ismertebb magyar testépítő oldalon jelentek meg cikkek kivesézve, miszerint a "kreatin vizesít" állításnál egyáltalán nem a kreatin a bűnös hanem a vele elfogyasztott cukor, ugyanis 1g cukor 4g vizet vonz be. Senki nem állította azt hogy a kérdező nem fog bevinni cukrot! Azt mondtam csak, hogy önmagát tekintve nem a kreatin használat miatt vizesedik be az ember, hanem a szénhidráttól. Én mivel erőben is segít a kreatin, így olcsó is mint az állat, így egyáltalán nem értem miért lenne felesleges?
2014. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Látom ide is betolod. Nah akkor én is:

A kreatinnak az a lényege hogy vizesít. egeszseg.szepseg arrol beszél, amikor pistike két pofára zabálja, és ezért a bőre alatt is vizesedik. Ez természetesen a túl sok kreatin és a cukor együttes hatása.

Én nem erről beszélek. A fenti dolog elkerülhető helyes kajálással, és normális adagolással.


DE! A kreatin LÉNYEGE hogy az izom vizet vesz fel, amikor beépül. Ezáltal az izom szépen kikerekedik, és nagy lesz. Persze itt jön hogy "többet tudsz majd nyomni" meg hasonló okosságok. Mindezt lehúzhatod a wc-n amikor abbahagyod a szedését, az izomból kiürül az addig ott tartott víz, és összemész. Akárki akármit mond, ez így van. Optikailag látható lesz hogy kisebb lettél, így a közben felszedett izom látványa se tűnik majd fel.

Akinek ez kell, hajrá.

2014. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!