Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vagyok ilyan gyenge?

Miért vagyok ilyan gyenge?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve edzem egész jól növök (kar: 28-37,testsúly:57-77)de kb 3-4hónapja fekvenyomásnál 50kgval edzek 4x8as szériában de már a végénél azt érzem hogy nem birom egyáltalán..ez mitől lehet?Igaz voltak olyan időszakaim amikor 1-2hetet kihagytam. (itthon edzem, és napi 4-5x szoktam enni) 16éves vagyok.

2014. okt. 22. 17:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
kihagytam azt hogy a mellem genetika miatt nem 'nő' annyira mint kéne, egyik ismerősömnek is ilyen problémája volt és az t mondta hogy heti 2x edzek mellre és jobban fog nőni, ez igaz?
2014. okt. 22. 17:33
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy az utolsó sorozatokban nem megy annyi vagy csak éppen megy ki az utolsó ismétlés. Mindenki fárad a sorozatok közben, ez természetes és így a megfelelő.
2014. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom és nem is ezzel van gond hanem hogy már nagyon régóta max 50kg megy max
2014. okt. 22. 17:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kétszer edzeni mellre, ha egy edzésen nem megy rá túl sok gyakorlat, túl sok sorozattal. Ellenkező esetben nem tudnál regenerálódni mire jön a következő melledzés.
2014. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem mindig sima széria kell, hanem legyen piramis is egyes edzéseken. Kezd kisebb súllyal és haladj a nagyobbak felé, mindaddig, míg csak 5-6 ismétlés megy egy súlyba. Majd onnan megint visszamész egy kisebbre és nyomsz egy levezető 10-12-es ismétlésszámú sorozatot. Ja és a kaját vizsgáld fölül, mert az is gond lehet. Nem csak az a lényeg, hogy hányszor eszel, hanem ,hogy meglegyen a napi tápanyagmennyiség is. Fehérjéből pl 2g x ttkg!
2014. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De ez ígyvan a tricepsz gyakorlatokkal is, ugye mell után jön a tricepsz és van amikor 6 kilót sem tudok kinyomni.. nagyon szégyenlem emiatt magamat
2014. okt. 22. 17:39
 7/22 A kérdező kommentje:
Az étrendem igazat megvallva nem a legjobb, délutános suliba vagyok (reggel 10-től este 6ig) reggel szoktam enni 3-4db tojást aztán suliba viszek kb 10szendivcset(vaj,szalámi) itthon általában csirkemell van vagy gyros mivel szüleim elváltak és apámmal éllek edzés után szoktam magamnak kisütni ilyen rippropphoz hasonló csirkemellet és kb ennyi
2014. okt. 22. 17:47
 8/22 anonim ***** válasza:
Rendes csirkemellet süss ki és azt tedd a szendvicsbe. Így több fehérjéhez jutsz.
2014. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rendben, egyébként ez lehet ( gyengeség) a genetika miatt??
2014. okt. 22. 17:52
 10/22 anonim ***** válasza:
A genetika miatt az lehetne, hogy lassabb a fejlődés, de attól még fejlődnöd kellene. Az étrend lesz itt a lényeg és persze variálnod kell az edzéseket is.
2014. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!