Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo Professional + aminó...

Jumbo Professional + aminó sav szerintetek jó lehet együtt őket szedni? Féléve gyúrok 2 hónapja iszom a Jumbo Professionalt 187 cm 77kg vagyok Biotech-Amino-Fuel-120-tabletta gondoltam itt

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 00:59
 1/3 tap bela ***** válasza:

Sosem értettem az embereket? Egy kereszt kérdést tennék fel? Miért pont ezt az aminót választottad? Az a válasz nekem nem elég, hogy mert olcsó?!?! 2.600Ft / 120db ?!?!



Mert már kapásból ezt is cáfolni lehetne, hogy ez nem olcsó termék, ha nem MÉREG drága (!!!!). Amino készítmények esetében célszerűbb csak és kizárólag EAA és vagy ezen belül BCAA és/vagy leucint vásárolni.


Ezzel az Amino Fuel-lel semmi mást nem vettél, mint tablettázva egy fehérjét. Mivel az átlag ember max 2000-2200mg tartalmú és méretű tablettát, kapszulát képes lenyelni, ezért a fehérje bevitel ezen formája nem igazán jó megoldás. Fehérjéből mennyi is az adag? ca. 30g (?!?!) Ez az amino fuel 8 tabletta esetében 9,2g fehérjét tartalmaz, tehát minimum 24 db-ot kellene adagonként bekapkodni?!?! És már is megválaszlva, hogy nem olcsó hanem méreg drága, hiszen a 120db-os dobozban 120g fehérjét vettél.


A termékkel a másik probléma, hogy ha maradunk a 8 tablettánál, tehát 9,2g fehérjénél ezzel együtt közel 9g szénhidrátot, magyarul cukrot ettél meg még pluszban. Ja és pluszban megettél 6 fajta E - adalékanyagot.



Tehát még egyszer visszakérdezek miért is vetted?!?!

2014. okt. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tap bela ***** válasza:
Azt sem értem hogy vettél egy töemgnövelőt?!?!?! .... és hol van a multivita, hol van az omega, hol van a minőségi fehérje?!?!
2014. okt. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van full spektrumú aminosavakat venni. Az csak drágán letablettázott fehérjepor. Tehát 10-szeres áron veszed meg azt, amit por formában megvehetnél.
2014. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!