Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Spartacus edzéshez hogyan...

Spartacus edzéshez hogyan tudom használni az alábbi számláló összeállítást akkor, ha nem vagyok net közelben?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=fJb9dyY8tKY


Magyarul: Honnan, illetve hogyan tudom beszerezni ezt a segédletet vagy más ehhez hasonlót? Mármint olyan formában, hogy a későbbi megtekintéséhez ne kelljen a hálóra csatlakoznom.


Azért kerülöm bizonyos szavak használatát a kérdés feltevése közben, hogy ne lehessen belekötni, és a jelen oldal ombudsmanjai ne töröljék ki érdeklődésemet.

Bár szerintem egy ilyen képösszeállítás egyáltalán nem képvisel olyan szellemi terméket, amit védeni kéne, de ezen az oldalon még az élő fába is belekötnek.



2014. okt. 23. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
a cf-es,tabatás,kettlebelles időzítőt olyan bontásba állítod be ahogyan akarod,aztán csipog.
2014. okt. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudom, hogy milyen időzítőről van szó. Nem találkoztam még olyannal.
2014. okt. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!