Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizom erősítő gyakorlat...

Mellizom erősítő gyakorlat közben jobb könyök fájdalom?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen mellizom erősítő gyakorlatot végzek (fekvőtámasz, fekvenyomás stb..) a jobb könyököm környékén fájdalmat érzek. Megkérdeztem apám, akinek ebben sokkal több rutinja volt, azt mondta, hogy a tricepsznek ott van valamilyen letapadása és erősödik. Hogy lehet ezt bemelegíteni, hogy ne fájjon?

2014. okt. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja apukád, az átlagnál hosszabban melegíts mint általában szoktál, fekve nyomásnál rúddal melegíts amég nem érzed úgy hogy okés, ez olyan mint a gépeknél az üzemi hőmérséklet, de meg mondom őszintén, én nem tudnám megmondani hogy mikor van be melegedve az izom kellően.
2014. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melegíts be jobban esetleg szedj ízületvédőt.
2014. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tricepsz edzés közben nem fáj? Szerintem a köszvénynek vagy bármilyen izületi problémának ugyanannyi esélye van, mint annak, hogy ott valami letapadás erősödik :D
2014. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegítsd be jobban a könyököd. Vagy 2x25 ismétlés rúddal, csigán letolás tricepszre 20-25 ismétlés kis súllyal, tolódszkodó gépen, vagy szűken nyomó gépen is végezhetsz egy melegítő sorozatot kis súllyal, valamint akár egy bicepsz gyakorlat is mehet.

Valamint, nem tudom milyen terembe jársz, (én pl. nem egy "fullosba" és a fűtés nem a legjobb, előfordul hogy még nincs bekapcsolva, 12-15 fok van a teremben), de sokat számít a hőmérséklet is. Nagy súlyos nyomásoknál rendesen igénybe van véve a könyék, és sokkal érzékenyebb. Edzél pulóverben, vagy tekerj lazán könyékre egy fáslit hogy melegen tartsa.

2014. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!