Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás, tolódzkodás,...

Húzódzkodás, tolódzkodás, kézenállva fekvő, egykezes fekvőtámasz, lábemelés ezek a fő gyakorlataim, plussz a híd meg az egylábas guggolás. Kérdés? Hogy lenne érdemesebb szétosztani szerintetek?

Figyelt kérdés
a regenerálódás miatt húzó és toló napokra gondoltam, hétfő húzódzkodásól 2 fajta, plusz hasra lábemelés, kedd tolódzkodás egyenes rúdon és korláton ,kézenállva fekvő szerda pihi, csütörtök szintén a húzódzkodásból 2 fajta, plussz a lábemelés, péntek mindkét tolódzkodás, kézenállva fekvő. ez mellett napi szinten egy -két egykezes fekvőtámasz plussz híd, amikor időm engedi

2014. okt. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám hogy hétfő, szerda, péntek ezen a 3 napon minden gyakorlatból 3-4 sorozat. Vagy mindegyiket csak heti egyszer de akkor kell mellé kiegészítés például súlyzós gyakorlatokkal.
2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam, úgy kb 1 hete álltam le vele, nagyon megeröltető volt számomra. meg bírtam csinálni de a munkahelyen másnap olyan voltam mint a mosott szar :) körülbelül 3 hónapig csináltam úgy heti három napba mindegyikből 3 sorozat 10 ismétléssel
2014. okt. 28. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:
izomzatban és erőben elég jól fejlőtem kb az elmúlt egy hónapig, ezért szeretnék váltani, lehet hogy a kimerültség miat nem haladok mostanába
2014. okt. 28. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor csináld úgy hogy ketté bontod és A-B-A, B-A-B felosztásban csináld. Tehát pl.


A nap Tolódzkodás, fekvőtámasz, kézeneállásban fekvő

B nap Híd, húzódzkodás, egylábas guggolás, lábemelés


Tehát egy gyakorlatot egy héten nem háromszor csinálsz hanem másfélszer. És szerintem szedjél multivitamint is ha tehetted.

2014. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, szedek, mega daily one plust, plussz aszkorbinsavat, kb 2 grammot. igaz még kb csak egy hete a megát, meg 2 napja az aszkorbinsavat, lehet hogy használni fog nemsokára. jó azt edzés elosztás ötlet amit irtál
2014. okt. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!