Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéshez értő ember...

Testépítéshez értő ember tudna segíteni?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem és van rajtam pár kg fölösleg, 42 kg voltam és most vagyok 48 Kg a hasfalam ugye nem a régi így szülés után és a derekamat sem látom olyan kereknek, szépnek. Elkezdtem a Béres Alexandra hasizom edzését, plusz van itthon egy Domyos elipszis trénerünk. Gondoltam minden délelött hasizom erősítés és délután trénerre persze növelve az időt. Elég lehet ez ahhoz, hogy alakuljon a testem?

2014. okt. 29. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lábemelés,hasprés különböző variációi + étrend!
2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=YSmo3b69yEE


Ezt csinálnám végig minden délelőtt egyszer...

2014. okt. 29. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A haspréstől, meg a többi gyakorlattól nem fog lemenni a hasadról a zsír, azt ugye tudod? Jó, hogy csinálod, de ez csak az izmokat stimulálja.
2014. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban azt szeretném nagyon ha a hasfalam visszaerősödne.
2014. okt. 29. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:
AB ROCKET FELÜLÉST SEGÍTŐ HASAZÓ hatásos? Érdemes lenne beszerezni?
2014. okt. 29. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy húzódzkodó rudat lenne érdemes beszerezned, hogy tudj hol lábemelést végezni.
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az odáig szép és jó hogy csinálod keményen de ettől ne vàrj csodát. A hasad izmos lesz de nem fog látszódni mert a zsírréteg alatt van. Tehát kell egy ètrend is amivel tudsz fogyni. Azt edzővel állítsd össze. Étrend nélkül semmit nem ér
2014. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak elmerengek, hányan beszélnek hasi zsírról egy 48 kilós nő esetében. Szültetek már első gyereket? Igen, az ember dereka vastagabb lesz, és ha a hasizmot erősíti, nem lesz vékonyabb. Ami segíthet, ha gyümölcsöt eszel vacsora helyett. (Nem, nincs benne annyi cukor, hogy elhízz, sokszorosan kipróbáltam)
2023. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!