Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Basic Whey kajak olyan finom,...

Basic Whey kajak olyan finom, ahogy a shopbuilderesek állítják?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem ittam még de nem veggyél mert ahoz képest, hogy mennyi fehérje van benne nagyon drága.
2014. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kajak, mert ugyanaz, mint a régi Cytogen whey. Annak az utódja, az meg durván jó volt. Ízben.:-) Ebben az is benne van, hogy azért elég cukros.
2014. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vaníliás nagyon finom!
2014. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kur.va jó tényleg.
2014. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És megéri az árát? Mert láttam 5,5 KG 24-5 körül van.

Tudom,1 válaszoló szerint nem,de a többiek véleménye is érdekel :)

Vgay inkább a wheypro?

2014. okt. 29. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert veszek olcsóbban jobbat. 6kg mhn whey (ez 2 vödör) 24 rugó és nem egy zsák cukrot veszek. :-)
2014. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a 22%-a cukor, nem csak szénhidrát, hanem konkrétan cukor (23,33% a szénhidrát összesen).

Ez azt jelenti, hogy abból az 5,5 kg-ból 1,2 kg cukor.

A cukor ára 200.- Ft/kg körül van.

4,3 kg fehérjéért már nem olyan jó ár a 25 ezer Ft...

2014. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aha,kösz a válaszokat.

És ez az mhn hey ,Sandorzsolt ez milyen ízesítésű?

Pl WHey pro-hoz hasonló,vagy az a rossz fullforce-s simple whey-eshez ?:D

2014. okt. 29. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:

A Basic whey elég béna marketingeszközökkel van sztárolva ott a shoposoknál, mert próbálnak úgy csinálni, mintha nagyon sok oka lenne, hogy miért az az első számú ajánlatuk azon kívül, hogy saját gyártmány és nyilván nagy rajta a haszon.

A Basic biztos nagyon finom, ha gazdag lennék, tuti vennék egy vödröt kíváncsiságból, de egyszerűen röhej, hogy egy 63%-os fehérjét, jelentős mennyiségű hozzáadott szénhidráttal úgy reklámoznak, mint "A" proteint, aztán a magas ch tartalomra úgy tekintenek, mintha nem járulékos lenne, hanem előny, mert igazi "tömegnövelős fehérje". Brrr. Tudom, nem szabad a marketinghúzásokon ércelődni, de ez nem méltó a shoposokhoz.


No mindegy, elragadtattam magam. Hát én elvileg azért dolgoztam 1 hónapig a nyáron, hogy finomabb és puccosabb proteint igyak az elkövetkező évben, de egyszerűen nem vagyok képes váltani, mert ránézek az árára, és neeeeeeem.


Az MHN két ízével van tapasztalatom. A csokis kifejezetten kellemes, kakaó beütésű italocska. Semmi extra, de kifejezetten finom. Az eper-banán kombó viszont félelmetesen rossz, leginkább valami hányásízű rágógumira emlékeztet, fúj :D

Az MHN nagyon jó kis márka, ár/érték arányban abszolút megérős.

2014. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az mhn csokis elég finom nekem, meg jobb a kókuszos csoki és annál is jobb a sima vaníliás,. Az szuper. De én nem az íze miatt választok fehérjét, nem ez az elsődleges szempont.
2014. okt. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!