Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérje készítményről?

Figyelt kérdés

16F

170 cm

60 kg

3 hónapja edzek

[link]

Nincs kedvem minden edzés végén betolni 1-2 kg húst :D

Múltkor edzés végén fehérje turmix helyett próbáltam ki

Nincs benne kreatin, szóval rossz nem lehet

Nem testépítés a célom hanem az izomgyarapítás,erősödés

Taurin miatt aggódok kicsit

Vélemények erről a fehérjés cuccról?

(tömegnövelőt sose fogok fogyasztani)

És az étrendemre se figyelek :D annyit eszek amennyi jólesik és ahányszor

Csak van egy kicsike pocakom de nem a kockahasra hajtok:)



2014. okt. 30. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután bölcsen megállapított, hogy rossz nem lehet, hiszen nincs benne kreatin, mitől félsz? És mivel nem testepiteni akarsz, hanem izmot gyarapítani, az egészen más. A kajára ne is figyelj, hiszen azért fizetsz a biotechnek, hogy megoldjak a dolgot a penzedert. Ezzel a hozzaalassal faxa gyerek vagy.
2014. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Wow... beloled lesz valami ocsem :D

Amugy valami fog valtozni de ilyen hozzaallassal ne szamits sokra...

Ez nem igy mukodik.

2014. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen 1-2 kg hús? 15 dkg húsban több fehérje van, mint ebben. Csak az nem 500 Ft, hanem mondjuk 220 és talán még jól is laksz azzal. kreatinnal, taurinnal nem értem mi a probléma, ezek természetes élelmiszerekben ugyanúgy megtalálható tápanyagok. A kérdésed alapján annyira vagy képben a sporttal, mint csöves a kvantumfizikával, még okosodj szerintem, olvass sokat
2014. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, esélytelen vagy.
2014. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hidrolizált fehérje, ami a legkönnyebben emészthető, leggyorsabb és legtisztább. De egyben a legdrágább is, max versenyzőknek érdemes erre költeni a szálkásítás utolsó hetében.


"Nem testépítés a célom hanem az izomgyarapítás,erősödés "


Az izomgyarapítás az testépítés, hiába nem akarod annak nevezni! Attól meg nem kell félned, hogy véletlenül másnapra vagy akár 10 év múlva is izmos leszel, ha nem akarsz. Még ha akarnál sem lehetnél testépítő forma naturálban és ennyi tudással, nem hogy ha nem is akarsz.

Szóval no para, te sosem leszel izmos.


1-2 kg húst?? Ezt a baromságot honnan vetted kisgyerek?

Neked kell napi 120g fehérje. Az már megvan napi fél kg húsban is. Nagyon nem vagy képben. Olvass még sokat, mert így halvány lila gőzöd nincs semmiről.

Google: alapismeretek!

2014. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:
100%

Sandorzsolt nevű felhasználó gondolatát folytatnám



Ez egy hidrolizált fehérje, ami a legkönnyebben emészthető, leggyorsabb és legtisztább. De egyben a legdrágább is, max versenyzőknek érdemes erre költeni a szálkásítás utolsó hetében.



.... és "természet ellenes" olyan értelemben, hogy példul a jó koleszterinek "kiölve", amire szükség lenne, és emi egyedül a whey koncentrátumban ven jelen. A szűrés technológia eljárás során ezeket is eltávoltították.

2014. okt. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tap bela ***** válasza:

Nem testépítés a célom hanem az izomgyarapítás,erősödés



Az izomzat gyarapítás változatos fehérjedús táplálkozás, magas EFA bevitellel. Táp.kieg esetében megfelelő lenne a wpc80, vitamin, EFA,

2014. okt. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
google alapismeretek. ezt kihagytátok :)
2014. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igy van! Egyet kell ertenem az elotzem szolokkal.

Persze ez nem azt jelenti hogy naturalba nem tudsz elerni eredmenyeket!

Termeszetesen lehet csak fenn kel tartani ami nem egyszeru.

En pl. Naturalban edzek, 20eves vagyok es mar eleg nagy sulyokkal dolgozom. De egy napi etkezesem plusz tapkiegeket ne is kerdezzd :D

De ha a celod csak annyi hogy egy kicsit erosebb legyel akkor szerintem valami koncentratumot vegyel es habar szerintem is eselytelen vagy :D

De azert probalj meg odafigyelni az etkezesre.

2014. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!