Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban endomorph vagyok?

Valóban endomorph vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv

Sokan azt mondták, hogy endomorph vagyok, pedig kétlem, lehet van bennem az is. De nagyon vékony a csuklóm és az izületeim meg elég gyorsan fejlődök, ha jó az étrendem, meg szerintem szélesek a vállaim is.


Igaz van bőven zsír a csípőmön meg alhason, mivel tömegelek.


Szerintetek is endo vagyok ? :(


[link]



2014. okt. 31. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy endo ecto vagy mezo. Lehetetlen igy bekategorizalni valakit és nem befolyásolnak semmit csak arra jók hogy az emberek határokat szabjanak meg maguknak.
2014. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Xenomorph vagy.
2014. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De van ilyen besorolás. Te nem vagy tiszta endo, van benned mezo is, mert nem túl széles a csípőd.
2014. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ecto is lehet még benned. Az a nagyon vékony csukló pontosan hány centi kerületű?
2014. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A csuklóm kerülete 16 cm :)) Nagyon kicsi
2014. okt. 31. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Te is keverék vagy akkor, van benned minden.:)
2014. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként miért számít az, hogy melyikbe tartozol? Változtatni úgy sem tudsz rajta, most nézegetedheted a csuklód, hogy mennyire vékony ha zsírosodsz tömögelés alatt. Én is inkább endomorfnak mondanálak mintsem ekto-nak de mivel senki nem tartozik egyetlen csoportba így fölösleges.
2014. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mind a három van benned. Te is úgy jártál, mint én. Üdv a csapatban. :)
2014. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Túl sok ilyen kérdés van, és szerintem is felesleges, mert ez eleve adott, nem tudod változtatni a csukló és egyéb ízületek vastagságát, csípő szélességét. Ez van, ebből kell főzni. Tehát tök mindegy, hogy milyen típus vagy, ebből kell kihozni valamit.
2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak mert, ha Endo vagyok, akkor tudjam szálkásításnál mire számítsak, ne fűzzek nagy álmokat, hogy lemegyek kisebb testzsírra nagyobb izomveszteség nélkül, mint a mezo meg ecto.
2014. okt. 31. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!