Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban endomorph vagyok?

Valóban endomorph vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv

Sokan azt mondták, hogy endomorph vagyok, pedig kétlem, lehet van bennem az is. De nagyon vékony a csuklóm és az izületeim meg elég gyorsan fejlődök, ha jó az étrendem, meg szerintem szélesek a vállaim is.


Igaz van bőven zsír a csípőmön meg alhason, mivel tömegelek.


Szerintetek is endo vagyok ? :(


[link]



2014. okt. 31. 17:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amiket eddig tapasztaltam :


Tömegelésnél jön zsír is, de nem sok. 3000 kcal fölött tömegelek, hogy heti 0.3 kg hízzak. Ez ectora vonatkozik.


Zsír az jött, vagyis ennyi jött fel 14% testzsírról fél év alatt.


Széles a vállam, nagy a hátam.


Igazatok lehet mind3-ból van bennem, viszonylag gyorsan jön az izom is.

2014. okt. 31. 21:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Kisebb testzsírra (10%) naturálon amúgy sem tudsz lemenni nagy izom veszteség nélkül akármilyen csoportba tartozol.
2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10-12% lenne a cél :) majd.
2014. okt. 31. 22:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem vagy endomorph, csipőn jelentős zsír van, majd szálkásítással eltűnik. Mezo-ecto féleség vagy. Váll-csipő aránya elég jó, csak, mint mondta a csipőd kissé most zsíros, de jó forma lesz.
2014. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!