Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el street...

Hogyan kezdjek el street workoutozni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki belekötne, a Testépítés nálam nem azt jelenti, hogy súlyokat emelgetünk hanem a testünket formáljuk, tehát a saját és a súlyzós edzés is testépítés számomra!


Szeretnék elkezdeni street workoutozni mivel megtetszett a sport. Néztem videókat róla, böngésztem a neten de nem igazán találtam kielégítő választ.



2014. nov. 1. 16:14
 1/4 Musclemore ***** válasza:

Street Workout igazából csak saját testsúlyos gyakorlatok, csak így jobban hangzott.

Csinálhatod úgy, hogy gyakorlatokat tanulsz, kifejezett gyakorlatra erősítesz.

De csinálhatod izomépítés céljából.

Döntsd el melyik érdekel, a kettő együtt nem annyira megy, de persze izomépítés közben is erősödsz.

Ha gyakorlatokat akarod kivitelezni:Fegyencedzés.

Ha izomépítés a cél:Magadnak kell összehoznod egy edzéstervet, minden izomcsoportra elegendő ismétlés, és gyakorlat.

Olvasd el a bodybuilder alapismereteket-google.

2014. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Főleg a teljesítmény lenne a cél, de ugye ezzel párhuzamosan(?) nő az izomméret is.

Még nem olvastam a Fegyencedzést, de nagyjából ismerem a gyakorlatokat.

Egykezes húzódzkodás és egykezes fekvőtámasz - Fegyencedzés

Egylábas guggolás - saját

Front lever - saját


A front levert hogyan tudnám megcsinálni? Lábemelés,plank, dragon flag, eddig oké, de hogyan tovább?

2014. nov. 1. 16:25
 3/4 Musclemore ***** válasza:
Fegyencedzés nem fog izmotépíteni, olvasd el az alapismereteket és megtudod miért nem!
2014. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magas ismétlésszám nem nyújt kellő ellenállást.

De mivel szűk fekvőtámaszból csak 13 megy így ha eljutok oda akkor fog izmot növelni vagy pl az emelőkaros egyáltalán nem megy.

2014. nov. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!