Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb fenékre?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]



2014. nov. 4. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem. Súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás legyen. ÉS ne barbisúlyokkal, hanem akkorával, amennyivel éppen megy a sorozatokban 10-15 ismétlés. 20 feletti ismétlésszámmal már nem lesz elég terhelés, kis súllyal ,vagy súlyzó nélkül nem lesz izomnövekedés. És az izmok adják a formát.
2014. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Glissade* ***** válasza:
100%

Ha eddig nem edzettél semmit: akkor bármelyik.

Ha már edzel, akkor válts arra, amit a Sándor ír.

2014. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kajára ügyelj.
2014. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha otthon edzel,akkor a 3as teljesen jó.

de ha rávezető edzések nélkül már simán megy neked az 1 lábas guggolás sorozatban,akkor nem értem a kérdést meg a többi értelmetlen linket.

2014. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1: Kondiba nem megyek.

#2: Ugyan nem sokat, de már edzettem, viszont kondiba nem fogok menni (messze van + pénz)

#3: Tudom.

#4: Az egy lábas guggolást ma próbáltam először, az nem megy.

2014. nov. 4. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kitörés kiváló fenékre.A lábemelés hátra gyakorlat is igen jó(mondjuk a terhelést itt nem ártana géppel megoldani kondiban)lábsúllyal tudsz rajta nehezíteni otthon.
2014. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!