Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Riska 0,1%-os tej izomnövelésre?

Riska 0,1%-os tej izomnövelésre?

Figyelt kérdés
16 múltam, lány vagyok, majdnem 2 hónapja járok edzőterembe. Megszerettem az egészet, motiválnak az izmos testek. A lábam kezd izmosodni, karom is kicsit, veszem észre. Eddig egyáltalán nem tudtam fekvőtamaszt csinálni, már nagyon alakul, egy majdnem szabályos! Nálam ez nagy szó! 158 cm, 54 kg vagyok. Miota járok híztam 2-3 kilót, de lehet az evés miatt is. De most vissza fogom kicsit magam, egészséges-e próbálkozom étkezni. Nem szeretnek proteint venni, az lenne a kérdésem, hogy a Riska 0,1 %-os tej, megfelelő-e proteinforrasra. Mivel ez nem tartalmaz annyi cukrot. Ha igen, akkor milyen aranyban juttassam be, és mikor? Edzes elott, utan, nap folyamán? Reggel kávéval kezdek, amit ebbol készítek.

2014. nov. 4. 21:27
 1/5 Lipton. ***** válasza:
80%

:)

Tej nem jó protein forrás. "Mivel ez tartalmaz annyi cukrot."

Semmikor ne juttasd be, hagyd a pcsába.

Nem kell feltétlen protein por, rengeteg másban is van fehérje, azokat is lehet enni.

2014. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ez a csökkentett zsírszazalékú nem tartalmaz annyit, mint a sima. De akkor ha nem jó,a,kor mindegy. Köszi a válaszát! :)
2014. nov. 4. 21:40
 3/5 Musclemore ***** válasza:
82%
Csak a zsír kevesebb, a cukor így is sok!
2014. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja rendben! Értem😊
2014. nov. 4. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyél húst, tojást, túrót. És edzés utánra vehetnél tejsavóproteint is.
2014. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!