Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen vitaminokat használtok?

Milyen vitaminokat használtok?

Figyelt kérdés

Üdv

Megkérlek leírnátok, hogy ti milyen vitaminokat használtok ?


Multivitamin + esetleg ha valami más vitamin megy még kiegészítőként ?



2014. nov. 9. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Most épen Peak A-Z. Máskor mega daily one, Vitabolic vagy Puritans pride one. És bármelyikhez még napi 1g C-vitamin.
2014. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

c vitamin por

mellé néha actival extra multivitamin

2014. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges szerintetek is használ Ca-Mg, D3 Vitamin, E-vitamin meg ilyeneket használni multi mellé ?
2014. nov. 9. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Scitec Mega Daily One Plus. Annyi hogy ebben nincs vanadium, es bor, ami nekem szerintem jo lenne, lehet majd valtok.


Vitamintartalmaval meg vagyok elegedve, C-vitamint hasznalok meg napi 2-6 x 500 mg-ot, azaz napi 1-3 g-ot.

2014. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E és D-vitamin az van elég azokban, amiket írtam. Plusz Ca-Mg az mehet mellé, csak én nem mindig költök rá.
2014. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mega Daily One-Plus + C-Vitamin (Télen-ősszel napi 2-3g és nyáron-tavasszal 1-2g) + Cink (lefekvés előtt)


Szálkásításkor megy még Ca-Mg az izomgörcsök elkerülése végett


Ennyi :)

2014. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Myprotein Alpha Men Multi (myvitaminos közeli lejáratút szereztem most baziolcsón) + 1g c-vitamin + d3-vitamin + omega balance, ha nem felejtem el :D
2014. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Holnap fog elfogyni a Multi Pro plus, aztán jövő héten rendelek majd minden jóságot.

Veszek egy fél kilós aszkorbinsav port, Mypro d-vitamint, meg van itthon valami Omega 3, amit anyám hozott még valamikor. Illetve a Biotechtől nézek valami olcsóbb multit, és akkor ez így jó lesz 2-3 hónapig a Multi pro alternatívájaként.

2014. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is most fogok bevásárolni Oriza :D

Már alig várom a csomagocskááát :D

2014. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tap bela ***** válasza:
Peak Ultra A-Z amiben 30 féle vitamin, ásványanyag + EGCG + polifenolok. 150db-os
2014. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!