Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem test építeni és...

Elkezdtem test építeni és ajánlottak szereket, vitaminokat. Meg is vettem őket mindegyik legális. Vettem aminó savat, fehérjét, ízületvédőt, vitamint, és edzés előtti pörgetőt. Lehet bajom tőlük? Magas vérnyomás beteg vagyok.

Figyelt kérdés

Fehérje:Carnivor, Izületvédő:Arthro guard, Edzés elötti pörgető:SuperPump, vitamin:monsterPak, aminó sav: szintén carnivor beef aminos.

192 centi vagyok és 95 kiló mostmár. az edzést 86 kilóval kezdtem.



2014. szept. 29. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás miatt az Energizálót nem hiszem hogy kéne. Az csak mellékes dolog amúgy is
2014. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Kezdd el az edzést, élvezdd, tedd félre a cuccost. Ráérsz elővenni majd, ha ott tartasz.
2014. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pörgető nálad nem játszik.

viszont amúgy is,de ilyen problémával meg méginkább alap az omega 3.

és kardió edzéseket is el kellene kezdened,nem csak súlyzósat.

2014. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csiß ***** válasza:
Ezt mind kezdőként szeretnéd szedni? Derék! Szerintem várj minimum fél évet ezekkel.Addig lesz fejlődés ezek nélkül is.
2014. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a válaszokat. Hát 2 hónapja csinálom most már és 16.éves vagyok. Nem kell leoltani hogy fuu 16 évesen egyáltalán miért vettél bármit is. Tényleg csak annyi a kérdésem hogy esetleg ennyi szertől nem e lehet valami baj a gyomrommal akár a vesémmel. A pörgetőt hanyagolni fogom mert ti csak megerősítettétek hogy nem tesz jót nekem. Átlagba a vérnyomásom 150/80.
2014. szept. 30. 13:40
 6/6 poiu ***** válasza:
A 150/80 nem jó hír. A 86 kg nem rossz. Szerintem a kreatin elég.
2014. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!