Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Helyes étrenddel, kitartá...

Üdv. Helyes étrenddel, kitartással, megfelelő tápkiegészítőkkel mennyi idő alatt tudnám ezt a formát elérni?

Figyelt kérdés
A linkeket üzenetben küldöm.Köszönöm a segítségeteket.

2014. nov. 17. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
jöhet :)
2014. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért az idő számít? Nem láttam a képet, de ha azt írják 150 nap akkor belekezdesz, ha azt írják 151 nap akkor már nem? Egyébként meg a tested nem a gyártósorról jött le, egyedi tested van, vagyis olyan formád nem lesz. Kezdd el a diétát, eddz rendesen, legyél kitartó és magad nézd a tükörben, ne valakihez hasonló akarj lenni.
2014. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

100 nap alatt persze nem össze vissza kel enni drága mulatság ez a testépytés dolog havi 40 ezer minimum

7kajálás naponta nem mind 1 hogy mit !

2014. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2014. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Belenéztem a videóba. Ami rögtön feltűnt, hogy pl a húzódzkodást nem helyesen csinálja. Én határozottan azon az állásponton vagyok, hogy a helyes gyakorlatnál fontosabb nincs, mert senki nem akar sérülést. Persze mondhatjátok, hogy ő neki sem lett sérülése.

Az izületek védelme is nagyon fontos. Ha ezt még most nem érzitek és bohóckodtok a nagy súlyokkal, akkor majd megérzitek 5 év múlva.

Egyébként az is igaz, hogy ha közben szemét kaján ér, akkor ez nem sikerül neki.

2014. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezt akarod csinálni?Tesi órán komplexebb edzéseket csinálunk,a csávó minden gyakorlatot sz@rul csinál,és 2 hónap konditermi edzéssel nagyobb tömeget érsz el.Ez pinalegyezés,nem edzés,nem kellene a csávónak úgy csinálni mintha a mr.olympiára készülne,mert bemelegítésnek se lehet nevezni ezt a sz@rt.Tényleg keress valami komoly önsúlyos edzést,azzal nagyobb eredmény lesz mint ezzel.Pl.ez:(én állítottam össze)

Széles fekvőtámasz 3x amennyi megy(mell)

Szűk fekvőtámasz 3x amennyi megy(mell)

Magasabbra tett(székre vagy valami támasztékra) széles fekvőtámasz 3x amennyi megy(mell)

Magasabbra tett(székre vagy valami támasztékra) szűk fekvőtámasz 3x amennyi megy(mell)

Tólodzkodás 3x amennyi megy(mell)

Széles fogású húzódzkodás mellhez 3x amennyi megy(hát)

Széles fogású húzódzkodás vállhoz 3x amennyi megy(hát)

Homoritás 3x amennyi megy(alsóhát)

Hasprés 3x amennyi megy(has)

Lábemelés 3x amennyi megy(has)

Szűk fogású húzódzkodás 3x amennyi megy(bicepsz)

Szűk fekvőtámasz (a könyöködet szorítsd a testedhez) 3x amennyi megy(tricepsz)

Guggolás 3x amennyi megy(comb)

Vádlizás 3x amennyi megy(vádli)

Figyelj az izmaidra,hogy mindig azt az izmot dolgoztasd amit kell.

És ne legyél punCi,ezt csináld 2 naponta,ezzel fejlődni is fogsz,nem úgy mint attól a sz@rtól,és csak húzódzkodó rúd kell hozzá!DE a kajálás mindenképpen legyen meg!!!!

2014. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gondolom jó kajálnál én is csinálom 2 éve de 1 év után volt elegendő pénzem "normális kajára értem itt csirkemell napi 1kiló rizs,fehérhúsok magvas kaják teljes kiőrlésű cucok 1 év lat rám jött 8kg izom én creatint használok kiegnek
2015. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!