Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van ennél jobb fehérje?...

Van ennél jobb fehérje? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sok fórumon, és itt is olvastam hogy 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL SCITEC NUTRITION-nál van sokkal jobb fehérjék ár/érték arányban és minőségileg. Tudnátok nekem ezek közül linkelni párat? Mert én nem nagyon találtam.

2014. nov. 18. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl az optimum nutrition gold standard mert jobbak az emésztőenzimek és én pl attól nem pattanásosodok mig a scitectől igen.

De amugy fehérjét ugy válassz ha ez nem gond hogy melyik a legfinomabb. Semmiben nem befolyásolja a fejlődést. Hogy most 65%-os vagy 80%-os

2014. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tap bela ***** válasza:

A scitec piros dobozos whey koncentrátum és izolátum keveréke, melynek az aránya nincs közzé téve. 73-74%os fehérje tartalmú a gyártó adatai alapján.


Például:

Az MHN 100% Whey Pro + 2 egy 82%-os fehérje....

A Whey Pro + 2 gyártásához kizárólag ultra és mikroszűrt fehérjéket használtunk fel.

Ez biztosítja, hogy az összes lényeges tejsavó fehérje frakció érintetlenek maradnak a késztermékben.

Ehhez kialakítottunk egy fejlett aroma technológiát, hogy a minőségén kívül az íze is kiváló legyen!


-75% 100% ultra- és mikroszűrt tejsavó fehérje koncentrátum,

-20% 100% kereszt-, ultra-, és mikroszűrt tejsavófehérje izolátum

-5% glutamin peptidek



- Nincs benne só, hogy az élvezeti értékét növeljük.

- Nincs benne egyéb „ballaszt” anyag, melytől lehet, hogy szebben nézne ki, vagy ízletesebb lenne, viszont a tápanyag értéke kevesebb lenne.


Az ára értékéhez képest igen kedvező.

908g = 5.99Ft

2270g = 11.900Ft

4540g = 22.980Ft

2014. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stillmass, van 80%-os tejsavójuk.
2014. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!