Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós-saját testsúlyos...

Súlyzós-saját testsúlyos edzésterv 12F?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 éves vagyok nem érzem jól magam a bőrömben.Nem erős inkább kigyúrt szeretnék lenni.Van itthon 2 darab 2 kezes súlyzóm meg persze a testem.Szóval egy edzésterv kéne nemtudom azthiszem,, hybrid,,nek vagy minek mondják a testépítők. Nemtudom, hogy az osztott vagy a teljestestes edzés a jobb, de itt gykn azthiszem az osztottról jobbakat mondtak, de kövezzetek meg ha nem.Kérlek ne bodybuilderes oldalakat linkeljetek mert azoknak a nagya a kajálásról szól és eltudjátok képzelni egy 12 éves gyereknek mekkora ereje van étkezés terén.Konditerembe nemfogok menni csak itthon előre köszönöm.És ne hordjatok le ha baromságot irtam.

2014. nov. 23. 22:02
 1/3 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Fegyencedzésre keress rá. A súlyzót még felejtsd el.
2014. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A súlyzót felejtsd el még pár évig.. Növésben vagy, nem szabad súlyokkal dolgoznod, nem egészséges, nem bírják az izületeid. Dolgozz saját súllyal, majd 16-17 évesen ha megálltál a növésben és kicsit hozzáerősödtél a magasságodhoz előszedheted a súlyzókat :)
2014. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A fegyenc edzés nagyon durva nem azt javaslom...

én 19 vagyok, krav magázok jol kondiban trat önvédelmet tanulnál és 12 évesen is lehet nyugodtan csinálni. Ne akarj 12 évesen kigyúrt lenni elég ha erős vagy, egy kemény edzés akadályozna a növésben és hiddel el jobban szeretnél 16-17 évesen magas lenni mint egy kigyúrt törpe

2015. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!