Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik intenzitásn...

Szerintetek melyik intenzitásnövelő technika a leghatásosabb akkor ha izomnövelés a cél?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogyha például azonos súllyal csinálom végig a sorozatokat akkor az kevésbé hatékony mintha minen sorozatnál emelném a súlyt nem?

Mindent szuperszettben csinálok, általában köredzés jelleggel. Variálom a gyakorlatokat, a súlyt, az ismétlésszámot, de hogyan hozhatom ki az edzésből a maximumot? Nektek mi vált be a legjobban?


2014. nov. 27. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a "piramis" valt be a legjobban. mondjuk mell edzeskor, a fekvenyomast kezdem 50kgval, 12 ismetlest, aztan 60kgal 10et 70el 8ismetles, 75,el 6 ismetles, es vegul 80al 4ismetles... de mas izmok edzesenel is ezt a modszert alkalmazom.Novelem a sulyt es csokkentem az ismetles szamot
2014. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne a sorozatok közt hanem edzésenként emelj a súlyokon, de csak minimálisan, amíg nem bírsz már annyit csinálni amennyit szeretnél. Hogyha huzamosabb ideig nem tudsz növelni a súlyon akkor csökkented a súlyt 10-15%-al, majd növelsz edzésenként ugyanezzel a szisztémával.

Én most ezt csinálom és elég hatásos. Egyedül karra nagyon gáz mert a teremben ahol edzem nincs 1.25-ös súly és kétkezessel szoktam karozni ami így elég necces 5 kilónként emelni.

2014. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szuperszett, triszett, óriássorozatok.
2014. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!