Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Repedek, a saját hibámból?

Repedek, a saját hibámból?

Figyelt kérdés
Harmadik hónapja járok komolyabban kondi terembe, az étkezésem rendben van (tápkieget nem szedek), fejlődök is úgy, ahogy az elő van írva, ám a bőröm is reped. Jelenleg csak a hónaljamnál vannak striák és szeretném, ha ez így is maradna. Azon kívül, hogy abbahagyom, lassítok az edzésen/kevesebb gyakorlatot végzek egy adott izomcsoportra, létezik más módszer is, hogy ne alakuljon ki máshol ilyen „harci” sérülés? Valamint mivel lehet a gond? Azzal van gond, hogy elég alacsony testzsírszázalékkal, kezdtem és az óta még kevesebb lett, és ezért reped a bőröm vagy genetika? Esetleg, azért jöttek elő mert kezdetben egy izomcsoportra néha hét féle(7*4*8) gyakorlatot is végeztem?

2014. dec. 4. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Genetika is, de mindenképp kend valamivel! Jó zsíros krémmel, vagy testápolóval. Rugalmasabb lesz tőle a bőr, könnyebben nyúlik.
2014. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy kenjed magad Pregnance-val ,) Inkább Avent stria krémmel, ami halványítja a már meglévő striát és segíti megelőzni az újak kialakulását.

Megelőzés: Hideg/meleg vizes váltózuhany edzi a bőrt. E vitamin. Testápoló krémbe len vagy mogyoró olajat tehetsz.

Meglévők eltüntetése: Olívaolaj, Contratubex gél, mikrodermabrázió.

2014. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegény halálra rémül ám, ha beküldjük a Brendonba :-)

Nekem a Dove tégelyes testápoló is tökéletesen bevált :-)Nem lett egy db csík se :-)


Hidd el tudjuk miről beszélünk, annak van csak igazán fogalma a striákról, aki volt már terhes, egy kis bicepsznövekedés az semmi ahhoz a fajta növekedéshez képest. :-)

2014. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!