Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női kezdő edzésterv a kezdő...

Női kezdő edzésterv a kezdő átmozgató után + diéta?

Figyelt kérdés

Heti 3x: hétfő-szerda-péntek járok edzeni. Mielőtt beírjátok, hogy kezdő osztott: Volt egy mélyvénás trombózisom és vsz. életem végéig kell szednem a vérhigítót amitől a lábamon könnyen keletkeznek lila foltok. Fél éve volt egy rotátor köpeny szindrómám ami miatt a vállból nyomást nem tudom helyesen megcsinálni. Hosszútávú célom elsősorban az alsó hátizmok erősítése, szép karok váll és has. A genetikailag egyébként is erős fenékizmaimat nem szeretném tovább növelni :) Mit változtatnátok az osztotton, ill. mit ajánlotok akár most akár a későbbi edzésekre, hogy a lábam se maradjon el látványosan, miközben nem terhelhető úgy, mint a többi izom.


Még kb. 4-5 kg-ot kell fogynom. Jelenleg a fogyasztó-szálkásító étrendet követem. Ha elértem a kívánt súlyt hogyan étkezzek?


Köszi előre is ha bármi hasznosat tudtok írni.



2014. dec. 7. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!