Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellről nyomás 7 sorozat,...

Mellről nyomás 7 sorozat, oldalemelés 3 sorozat, hátsó váll peck deck gépen 3 sorozat. Ezzel a vállam melyik részét terheltem túl? Oldalsót, középsőt? Vagy melyiket?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se, értsd már meg.
2014. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan csinálhatom holnap a ferdepados fekvenyomást melledzésnél? Mert tudtommal az terheli a vállizmot. Csütörtökön volt ez a válledzésem.
2014. dec. 7. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy azt a borsónyi agyadat azt rendesen megterheli ez az egész. Nem neked való ez a sport. Túl hülye vagy hozzá!
2014. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tagadom h hülye vagyok, sőt vállalom is. Igen hülye vagyok. De azért ha szépen kérhetném önt a kultúrált, tiszteletteljes válaszadásra. Köszönöm
2014. dec. 7. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó. Mehet a döntött padon nyomás holnap.

A múlthét csütörtöki válledzéseddel többet ne foglalkozz, hanem ezentúl normális válledzésed legyen.

Egy normális válledzés három vagy négy gyakorlatból tevődik össze, és összesen 9-12 munkasorozatból áll.

Nem kell egyik gyakorlatból sem 7 sorozat, csak három vagy négy.

Ha ennyire félsz a túledzéstől, akkor csinálj minden alkalommal tíz munkasorozatot.

Legegyszerűbb ha nem gondolkozol, hanem váltogatod ezt a kettőt;


4 sorozat oldalemelés

3 sorozat mellről nyomás állva rúddal

3 sorozat döntött törzsű oldalemelés


4 sorozat mellről nyomás állva rúddal

3 sorozat oldalemelés

3 sorozat döntött törzsű oldalemelés


Most kaptál egy kulturált és tiszteletteljes választ. Lehetséges lenne ezek után az, hogy megfogadod a fentebb írottakat és nem kérdezed meg még ezt hatszázhuszonhatszor?

2014. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tyler913 ***** válasza:
Mi a túrónak 7 sorozat mellről nyomás (elülső váll),miközben a hátsó és oldalsó fej összesen nem kap ennyi terhelést? A váll elülső feje dolgozik a mell edzésénél,sőt,akár a háténál is. Én a helyedben az oldalsó és hátsó fejre helyezném a hangsúlyt,és a vállizom első részére nem nyomnék többet 4 sorozatnál.
2014. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!