Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinél már előfordult mit...

Akinél már előfordult mit tesz ellene, hogy tartja kordában?

Figyelt kérdés

Amatőr szinten súlyzós edzéseket végzek, nem testépítő jelleggel, naturál szinten! De egy bizonyos idő után furán "nőiesen" kezdek viselkedni. Utánaolvasva a témának a többlet fehérjebevitel miatt a természet csúnya játékot kezd űzni velem és beindítja az ösztrogéntermelést. Ilyenkor mindig leállok a zabálással, de úgy az edzés sem ér semmit.

Lásd a kérdésem!


Csak a témában érintettek írjanak, poénkodó, kötözködő idióták hanyagoljanak!



2014. dec. 7. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről nem hallottam soha, pedig nagyon régóta benne vagyok a testépítés szakmában :) Sőt az edzés megemeli jobban a testoszteron szintet, a férfi nem hormont, épp ellenkezőleg, férfiasabb kell legyél, nem nőies.


Ezt a nőiesség dolgot, nem a fehérjebevitelben és edzésben keresd, mert k.urvára semmi köze ehhez, amit te leírtál.


Ez belső dolog.

2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
férfi nemi hormont *
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mi magyarázza, hogy akármikor leállok az edzéssel kis idő után újra férfinek érzem magam?
2014. dec. 7. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy magas az ösztrogén szinted? Menj el szerintem egy endokrinológushoz.
2014. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Úgy tudom, csak ha serdülő kor környékén vagy és telenyomtad magad szójával akkor lehet gond, de az sem viselkedési, hanem erekciós zavar, ill. az érdeklődés elvesztése.


Ha a viselkedésedben is gondot okoz akkor még lehet valamilyen emésztéssel vagy genetikával kapcsolatos eltérésed.

2014. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet! :)


[link]


Nem abbahagynom kell az edzést hanem fokozni ha nem akarok idővel elbuzulni!

2014. dec. 7. 14:18
 7/12 A kérdező kommentje:

5


Az érdeklődéssel nincs gond, de az eszközzel már igen! :(

2014. dec. 7. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarok itt a dolgok mélyére ásósat játszani, de gondoltál már arra, hogy ennek a dolognak semmi köze az edzéshez?
2014. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Mire akarsz kilyukadni?

2014. dec. 7. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
A túledzés az csökkentheti a tesztoszterontermelést.
2014. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!