Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek a...

Milyen edzéstervet kövessek a street workoutnál?

Figyelt kérdés
Most kezdtem bele, a fő célom a húzódzkodás volt, mivel 1et is nehezen tudok, illetve rettentően tetszik, hogy súly nélkül, a saját testem mozgatom, hiszen a célom mindig az volt, hogy a saját testem tudjam kezelni. Azonban falnak ütköztem, és ebben kérném segítségeteket. Hetente hányszor (2 alkalom lehet konditeremben ahol van húzódzkodó) kellene edzenem és mit? A hunbars oldalán találtam sok jó anyagot, de a bicepsz mintha kevésnek tűnne. Valaki segítene?
2014. dec. 8. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Nemsokára meglesz a barbrothers oldala ott elvileg lesznek komplett edzéstervek kezdőknek stb. Még idén elvileg, addig javaslom hogy mozgass át minden izmot lazán okvasgass, ne csak igy csukott szemmel vágj bele!
2014. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!