Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyors anyagcsere mellett...

Gyors anyagcsere mellett túlságosan zsírosodom, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 4 hónapja tömegelek és ez idő alatt 2xtsgk fehérje, és 3xtsgk ch 1xtsgk zsír mellett feljött 11 kiló. Ez számomra azért érdekes, mert naponta 6-8x járok trónolni a wc-re. Körülbelül 18éves koromig 2 pofára tömtem magamba a chips+kóla kombót és egyéb "szemét kaját" akármennyit ehettem és nem híztam, mindig is betegesen vékony voltam ( 176cm 55-60kg). Utána folytatva azt az életmódot jól elhíztam (80kg). Mielőtt elkezdtem tömegelni lefogytam 72 kg-ra mert nagyon sok volt a zsír, és most 4 hónap után ismét elvagyok hízva, ha tükörbe nézek olyan mintha semmit nem fejlődtem volna, mintha csak zsírosodtam volna. Heti háromszor edzem, minden edzés nap után az adott izomcsoportnál izomlázam van, ezért szerintem nem azzal van a gond. Szerintetek ez normális? Ilyen kevés ch mellett ilyen gyors anyagcserével ennyire túlzott zsírosodás?


Ui: Elmentem a háziorvoshoz, elpanaszolni a gyakori trónolást + ehez még társul az is hogy kb napi 3l folyadék bevitel mellett napi 20-25x járok locsolni is csak hogy még könnyebb legyen az életem. A doktornéni azt mondta, hogy bizony nagyon sok egy 83kg-os embernek a napi 6x étkezés, a 160g fehérje és a 240g ch, ezért járok ennyit wc-re. ( Persze az mellékes hogy ez a "probléma" már legalább 2 éve jelen van)



2014. dec. 9. 22:17
 1/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Próbál meg egy jó orvost keresni. Én pajzsmirigy gondra gyanakodnék. De nem akarlak megijeszteni.
2014. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belgyogyaszatra/Gastroenterologiara kerj beutalot. Lehet Crohn-beteg vagy, de ez nem magyarazza a nagyon gyakori vizelest.
2014. dec. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Endokrinológia! Nézzék meg a hormonokat. Valami tényleg nem stimm.
2014. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 liter víztől én is annyit h.gyoznék, mi a f...nak iszol annyit?? Én napi 2 litert nem iszok meg, mert egyszerűen nem kell. Edző napokon valószínűleg megvan, de amikor otthon tespedek a gép előtt és tanulok, felesleges.


Napi 6-8 sz.rás? Jézusom, hogy van a lukad? :D

Szerintem is mindenképp menj el kivizsgálásra, lehet van valami kis probléma. A kajálás egyébként nem sok, ha tényleg edzel. Én ennél még több cht ettem tömegelés alatt, és nem kellett ennyit sz.rni.

beutaló -> kivizsgálás

2014. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ment a zöld. Vérvételen már voltam, beutalót is kértem Gastroenterologiara.
2014. dec. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!