Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha félek a futástó...

Mit tegyek, ha félek a futástól, mert így is kicsi a cicim?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretnék/merek futni,mert így is nagyon kicsi a cicim,és nem akarom,h lötyöfjön közben,hiába van az emberen sportmelltartó.

Esetleg akkor lenne jó ha itthon futnék,és közben fognám a cicimet. Vagy az nagyon hülye ötlet? Csak az a baj,h panelban lakom.



2014. dec. 11. 21:17
1 2
 1/11 Andi80018 ***** válasza:
94%
Szerinted egy kicsi cici mennyire látszik egy sportmelltartóban, aminek pont az a célja egyébként, hogy lefogja? És kit érdekel amúgy, nem értem a problémádat. :-)
2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mindegy is.. találtam ezt a cikket,úgyhogy rájöttem a futás nem nekem való.

[link]

2014. dec. 11. 21:38
 3/11 poiu ***** válasza:
100%
Kis cicivel könnyebb futni. A futástól nem lesz kisebb.
2014. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nna. Akkor ez kipipálva:-)
2014. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak a combom hasam, miatt kéne vmi,mert az a nagy.

de azt hiszem vmi tempós séta is jó lenne.

Ciciből már miért ne fogynánk? hoszen az lötyög futás közben,akármi is van rajtunk..

2014. dec. 11. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a lötyögéstől fog fogyni? Nem értelek..
2014. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hiszen futás közben zsírt égetsz/fogysz a zsírból,és a mell is zsírból ál..
2014. dec. 11. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a futás közben égetsz zsírt, mivel az egy anaerob (kardió) folyamat, hanem utána.

És ha zsírt akarsz leadni a combodról, meg a fenekedről, akkor a cicidről is fog lemenni, ezt fogadd el.

De hidd el, nem fog "eltűnni" és vékonyabb testen az a kisebb cici is jobban fog kinézni, nagyobbnak fog tűnni.

Viszont minden az étrenden múlik, nem a futáson.

2014. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem abból fogy az ember amire dolgozik. Ott nől az izom, amire dolgozik. De fogyni csak globálisan lehet, és onnan fogysz legutóljára, ahova leginkább hízol. Ez neked így látatlanba a combod. Ez így remélem érthető számodra.
2014. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 poiu ***** válasza:
Most már van olyan szerkezet, amelyik folyamatosan átpumpálja a zsírt olyan helyről, ahol nem szereted, oda, ahová szeretnéd pl. a fenekedből a cicidre. Sajnos még csak kísérleti stádiumban van és elég drága.
2014. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!