Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnatok olyan videot linkelni...

Tudnatok olyan videot linkelni ami olyan tancos fele es zsiregeto? Megtornaztatja az egesz testet?

Figyelt kérdés
Par napja elkezdem has es fenekgyakorlatokat csinalni,de gondolom elosszor valami kardio edzest kellne folytatnom es nem egybol a melyvizbe ugrani.nem vagyok tuljosos,de a sok hizasfogyas meglatszik rajtam,es el is vagyok nagyon tunyulva...
2014. dec. 15. 12:39
 1/8 anonim válasza:
Ird a YouTube ba renata sopek Latino fitness
2014. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy táncos zsírégető.
2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami normalis celt kene elobb kitűzni. Azt se tudod mit csinalsz.
2014. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat mert fogalmam sincs hogy kellene kezdenem/belejonnon
2014. dec. 15. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Google, letöltöd, elolvasod: sárga kapszula.


Minden benne van.

2014. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek ide sárga kapszula. Hülyeség. Menjen a zumba, a flabelos meg a Norbi ápdét. Lehet, hogy nem érsz el vele semmit, de legalább menő.


Ha itt tudtál kérdezni, akkor szerintem a gugli is menni fog. Javaslom, hogy keress rá a testépítés, alapismeretek címszavakra.

2014. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sárga kapszulát meg testépítés alapjait ne említsétek, mert nem akar valószínüleg nagy izmot építeni. Mert az olyan ,hogy ha elolvasod a sárgakapszulát, akkor elkezd rád tapadni az izom :D
2014. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!