Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igaz amit a tesitanárom...

Ez igaz amit a tesitanárom mondott?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb súllyal csinálsz kevesebbet akkor tömegelsz ha kisebb súllyal többet akkor szálkásítasz.Ja és a már kihagyhatatlan a fehérjepor káros szöveget is elmondta.
2014. dec. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nevetséges.

Nézd meg Kiss Jenőt, kis súly, nagyobb ismétlés szám, mégis egy vadállat.

A fehérjepor meg akkor káros ha allergiás vagy valamelyik összetevőjére.

2014. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kis jenő nem az edzése miatt egy vadállat hanem annak ellenére.

Nagyon szarul edzz. Nagy suly kell mindkét esetben.

2014. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban van benn cucc, nem is kevés.

De a magas ismétlésszám nem azt jelenti, 1kg-ba belenyomsz 20-at és el sem fáradsz. Ugyanúgy meg kell harcolni az utolsó ismétlésekért, saját tapasztalatom alapján mondom. Én is egy ideje így edzek és jobban fejlődök, lehet azért, mert új inger de mindenképpen érdemes kipróbálni.

2014. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban fejlődsz az mit jelent pontosan?
2014. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nahát szerinted mit?
2014. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 - palilaci - ***** válasza:
Nem. Es nem kell a tesitanarokra hallgatni ebben a temaban. Az en tornatanarom szerint az izomlaz akkor van ha az izom "bekristalyosodik". Irni se tud. Huzoszkodas-tolozkodas de legalabb O nem fikazza a feherje porokat:D
2014. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tesitanárod idióta.

Marcii nem az, de mindenképpen érdemes elgondolkodni, hogy ilyen egyénfüggő dolgokon miért kell vérre menően vitázni. Szerintem Kiss Jenőnek van tapasztalata, el tudja dönteni, hogyan jó neki. Nem hinném, hogy ilyen fatális tévedést vétene, mert ha igaz lenne, amit Te mondasz, akkor jelentősen sokat dobna a karrierjén ha nagy súlyra váltana.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a két módszert váltogatva mindig akkor fejlődök a legjobban, amikor váltok, illetve az utána lévő 1-1,5 hónapban. Ezt eleinte az éppen újonnan elkezdett edzésterv jobbságának könyveltem el, de itt is igaz az a sokat koptatott testépítőközhely, hogy mindig a szokatlanságra kell koncentrálni.

2014. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!