Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Jumbo vélemények?

Virágh Attila kérdése:

Scitec Jumbo vélemények?

Figyelt kérdés
akik használják/-ták; vékony alkatúaknak valóban segít?

2014. dec. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kis cukros tömegnövelő.
2014. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nincs normális étrended nem fog sokat érni :)

mondjuk ez az összes táplálékkiegészítőre igaz

2014. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 - palilaci - ***** válasza:
67%
Szar fos cukorkupac. Ha betartod az "adogalasat" tehat napkozben 1-2 adag meg edzes utan egy akkor egyenes ut a cukorbetegseghez meg a zsirosodashoz. Egyebkent mondtam mar hogy szar?
2014. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi


nem hangzik jól

2014. dec. 21. 21:27
 5/9 - palilaci - ***** válasza:
Napi 2g/testtomeg feherje melle 6g/tstmg szenhidrat plusz 1g/tstmg zsir kell neked es vitaminok nem pedig az egyik legotvarabb tomegnovelo
2014. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

egy mindenre kiterjedő normál étrendet nem tudok sem megfizetni, s ebben a világban nem is lesz sose időm annyi húst, rizst stb. főzni, és 2 óránként enni

úgyhogy buktam az egészet :(

viszont köszönöm mindenkinek a segítségét

2014. dec. 21. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a Professional. Egyszer vettem, de tényleg egy cukorkupac az egész, semmi értelme.
2014. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered-e a hűtő nevű találmányt, elég nagy újdonságnak számít, hogyha lusta vagy 3-4 napra előre is megfőzhetsz max 2 óra alatt. Hogyha ennyi időd nincs az egészséges táplálkozásra akkor tényleg nem neked való a testépítés.

Nekem amúgy nincs bajom a Jumbo-val, mondjuk olyan adagolás van ráírva ami gyakorlatilag nem fér bele egy normál shakerbe, olyan sok cukor van benne hogy felpörögsz tőle mint egy óvodás mikuláskor, de halottam már olyanról aki ismer olyat akinek a testvére ezt itta és nagy lett. (...hogy izomba vagy hasba azt nem tudni)

2014. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem jó

Trecbe vegyél vmit

2014. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!