Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért baj az, hogyha nem...

Miért baj az, hogyha nem tartok be semmilyen étrendet és rossz kajákat eszek? Azt tudom, hogy baj, de ez pontosan miért rossz nekem? Hátráltat (biztos nem zsírosodok tőle, mert még mindig vékony vagyok)?

Figyelt kérdés
17/F

2014. dec. 22. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Fehérjeturmixot tolod, mint egy majom, viszont normálisan nem kajálsz. Hát gratulálok öcsém, ennyi erővel írok egy számlaszámot, és arra utald el a pénzt inkább amit fehérjére költesz, és a hatás is ugyanaz lesz!


Kajálás 90-95%

fehérje, tömegnövelő, szhk 5-10%


Ezt itt most vésd az eszedbe. Fehérje nélkül TUDSZ fejlődni rendes kajálással, viszont fehérjével, rendes kajálás nélkül NEM TUDSZ. Most lehet okoskodni, hogy milyenek az arányok, hogy mi mennyit számít, de ez a lényeg:

A KAJA AZ ELSŐ. Hogy miért, azt az előttem lévők kifejtik, vagy elolvashatnád a sárga kapszulát netalántán, hogy tudj is már a témáról valamit, amit űzöl...


sargakapszula.hu

2014. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsó ha ilyen kva.okos lennél te is tudnád hogy a fehérje is csak egy kaja. Tehát eleve hülyeségamit írsz hogyétrend 90% fehérje 10% nem is értem.Az étrendje javúl ha fogyaszt fehérjét ilyen egyszerű. Ha nincs lehetőséged normális étrendet tartani akkor szerintem igyál meg egyfehérjét eddzés után, meg egyet mondjuk reggel, ha tudod azt natur joghurtal, esetleg ha nem vagy hízékony akkor tejjel. am meg igyekez zminél több húst enni.
2014. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha te nem ilyen k.va tenyérbemászó, és kötekedő lennél, észrevennéd hogy miről beszélek, és nem azt a technikai apróságot keresnéd, ami miatt fröcsöghetnél. Én is pontosan tudom, hogy micsoda egy tápkieg, és te is pontosan tudod, hogy mire értettem azt hogy "kaja". Csak ha kihúznád a fejed a s.ggedből, és nem kötekedni próbálnál, értenéd is miről beszélek. Látod, én is tudok sértegetni, pedig én csak segíteni akartam a kérdezőnek. :)
2014. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak próbáltam hasonló hangnemet megütni mint amit te a kérdező felé. Am meg ha vágod miről beszélek akkor miért veszed ketté a kieget meg az étrendet,mikor a kieg az a szr étrenden segít. Tehát azzal hogy issza a fehérjét javít az étrendjén, ilyen egyszerű. Lehet hogy csak ennyire tudja megoldani az étrendet, én ismerek ilyet is.
2014. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az hogy te okoskodsz, hozzád semmi kérdés, vagy mondat nem volt intézve, remekül megmutatja milyen értékes, és élményekben gazdag életed lehet.

Az meg hogy képtelen vagy felfogni (vagy csak nem akarod, ugyanaz az eredmény) amit írok, sokban utal az értelmi szintedre. Jó éjszakát, és kellemes ünnepeket! Többet nem jövök!

2014. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha nehezen hízok, akkor tömegnövelőt szedjek fehérje helyett?
2014. dec. 29. 11:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Eggyél! Turmix edzés után aztán csá! A többi fehérje dús kaja és szénhidrátos ételek mint pl banán tízórainak, főtt rizs ebédnek. Tojás reggel, zsírszegény túró este. A sok por ivás hasztalan, pénz kidobás! Edzés utánra kell a tejsavó por és ámen. De ha beteges vagy akkor nyomj le reggel, délbe és este is egy turmixot. Eggyél inkább, hogy a szar is megkeményedjen benned.
2014. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

MIlyen tömegnövelő miket beszélsz. Rizs csirke meg zöldség tessék itt a tömegnövelőd. Fehérje meg menjen edzés után azt csá.

Áruld már el minek akarsz te tömegnövelőt venni ha fingod nincs az egészről?MIt gondolsz hogy azt csak zabálod és izmosodsz tőle?

2014. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen, pontosan ezt gondolja.
2015. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!