Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire veszélyes így ez a...

Mennyire veszélyes így ez a Methandienone kúra?

Figyelt kérdés

6 hetesre terveztem, hogy minél rövidebb ideig bombázzam magamat idegen anyagokkal. A mennyiséget a következőképpen lőttem be:


1-4 hétig: 2x10 mg

5-6 hétig: 1x10 mg


Hétfőtől-Péntekig szedném, hogy hétvégén a szervezet tudjon valamennyit tisztulni. Közben napi 25 mg Proviron menne, majd a kúra végén Zitazonium, 20 napig 2x1 szem, majd 20 napig 1x1 szem. Ez így 50 szem, Alpha Pharma Alphabol-ra voksolnék, arról elég jókat olvasni.


Vélemények? Ha lehet hozzáértők írjanak, nem a szokásos káros, meghalsz, stb... választ szeretném olvasni. Tudnom, hogy valamennyire ártalmas, de ha jól tudom, ez kb. terápiás dózis, szóval amennyire lehet, a veszteségeket minimalizáltam.


2014. dec. 22. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
"Terápiás dózis" :DD ez aranyos xd, olyan nagyon nincs, vagy hatástalan. Az a helyzet, hogy a hozzáértők sem tudják megmondani, hogy kire milyen hatással lesz, van aki csinálja sokáig, és alig van baja (testépítők), van aki egyből rosszul lesz, ez mind dózis és személy függő dolog. Én tablettás szteroidot nem szednék, a májat még a szuris is kicsinálja, nemhogy a tablettás. Nem akarok igazából segítséget nyújtani benne, azt a törvény bünteti, de lebeszélni sem tudlak, nem is szeretnélek. Amit szoktak mondani feltételnek: álljon mögötted orvos, rendes étkezés, komoly edzésmúlt, jó levezetés. De szerintem csak versenyzőknek éri meg, nem tudom, hogy neked mi a célod vele, de ha csak izmosabb akarsz lenni az átlag embernék, akkor inkább hagyd, nem éri meg, egyszerűen semmi értelme.
2014. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!