Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene nekem? Pár...

Valaki segítene nekem? Pár alapvető dolgot szeretnék megtudni

Figyelt kérdés

Szálkás alkatu vagyok, nehezen hízok, kizárólag amióta konditerembe járok és csakis izmot tudok felszedni , semmi fölösleg nincs rajtam. Amióta eldöntöttem hogy változtatok kb 10 kilót szedtem föl ami csakis izom, ezelőtt csont és bőr voltam.


Lasssan el fog fogyni a zöld jumbo tömegnövelőm amit mellesleg csak edzés után ittam szoval sose vittem tulzásba és azon gondolkoztam hogy valami magas fehérje tartalmut kéne vennem


Olvasgattam hogy vannak tejsavó fehérjék, tejfehérjék, marhafehérjék éd még nemtudom mik.

Alapvetően mi a külömbség az ilyenek között és mit érne meg nekem venni?

Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni !



2014. dec. 23. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejsavót éri meg, mellé dextróz gyors ch-nak, étrend 100%-os?
2014. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem igen, reggelente mindig

-gabonapelyhet eszek, (nem ilyen szar Nestlés baromságok) -szedek komplrx multivitamin csomagot ( kalcium magnézium C-vitamin és még sorolhatnám reggelig , tényleg nagyonsok minden van benne) ilyen 5db tabletta van minden napi adag csomagba.

- Edzés után mindig torekszem a csirkemell + rizs kombóra és próbálok minnél több folyadékot is bevinni

2014. dec. 23. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah valószínű hogy jumboval csak izom jött fel :DD
2014. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha olyan az emésztőrendszere, akkor simán. Én se tudok hízni, mert nem szívódik fel a felesleg.
2014. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
óó nem hallod hazudok és zsír rakódott a kockáimra folyamatos edzés mellett...
2014. dec. 23. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért Szerinted tömegnövelés alatt nem megy rád zsír? Te degenerált, hozzá nem értő.
2014. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
EGYÉL HÚST!
2014. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja. "degenerált" mutasd meg honnan jöttél ezaz, mintha normálisan nem lehetne beszélni. Gratulálok szüleidnek.

Amugy meg eggyáltalán nem jött rám zsír miért hazudnék TE DEGENERÁLT csak hogy téged idézzelek.

Nem mindenki az a fajta aki ha ül és nem csinal semmit akkor hízik, én addig nem is tudtam amíg el nem kezdtem kondiba járni. Hiába ettem és nem mozogtam semit.

de te biztos jobban tudod mennyi zsír van rajtam TE DEGENERÁLT

2014. dec. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!