Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire baj az ha edzés...

Mennyire baj az ha edzés közbe szeretek ordibálni erőlködés közbe?

Figyelt kérdés

Nem dolgozok olyan nagy súlyokkal mint pl. Kathi Béla, de azok a súlyok amikkel edzek nekem olyan terhelést adnak mint kathi bélának a 10x nagyobb súlyok, de mégis furcsa lehet hogy én a 20 kilótól ordibálok, ő pedig a 60 tól :)

A konditerembe igazából nem zavar senkit, mert mindenki hasonló és a zene is bömböl, de lehet hogy ez valójában nem is segít leküzdeni a súlyt, csak bemesélem magamnak, és akkor jobb lenne mégis leszokni róla?

BBTV 109. adásában láttam hogy Bohos Kornél leszoktatott egy embert az ordibálásról, de vajon azért mert ez tényleg nem segít, vagy csak ezért mert nem illő?



2014. dec. 24. 18:05
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
100%
En morogni szoktam neha meg anyazni, de csak mikor mar kell a plusz. Ha mellettem ordibalnal minden egyes gyakorlatnal nyakonbasznalak egy 25os tarcsaval. Egyebkent tenyleg segit, csak ne vidd tulzasba
2014. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak utolsó sorozat utolsó nyomásainál de akkor rendszeresen
2014. dec. 24. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
senkit nem zavar, nyugodtan.
2014. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is k**va any*zni szoktam, meg ideges szemekkel nézni, és fujtatni mint egy őrült
2014. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen! :)
2014. dec. 24. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
közben
2014. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért szoktatta le,mert nem oda illő.Otthon ok,de teremben nem biztos,hogy mindenki kíváncsi rá,szóval ha már hangokat akarsz magadból kiadni,mert úgy érzed segít,akkor diszkrétebben.
2014. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!