Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy nem kerekedi...

Miért van az hogy nem kerekedik a fenekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha edzenék akkor kikerekedne? A derekamon van pici felesleg.. és olyan idiótán néz ki két oldalt a fenekem. Mintha lenne ott kis lyuk.. kétoldalt... a felesleget kéne letornáznom a derekamról? Mit tegyek, hogy szépen kikerekedjen? :) Adjatok jó tippeket és hasznos tanácsokat, kérlek! :) Értelmetlen válaszoktól kíméljetek. :)

2014. dec. 25. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak te gondolod, hogy idiótán néz ki. Látatlanban nehéz megmondani, hogy tényleg így van-e.
2014. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néztem már tükörbe... :/ :D :)
2014. dec. 25. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Fejletlen az izom. Akkor lesz kerek ha izmos.

A fenek a 3.legnagyob es legerősebb izom a testen,a " tornazgatas" semmit se er ra. Meg gondolom etrended nincs.

2014. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs étrendem olyan.. :/ :) Akkor mi segítene ha a torna nem? Edzés? Az majdnem ugyan az nem?
2014. dec. 26. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás, kitörés, lábemelés hátrafelé. Neten van csomó ilyen edzés. Étrend az izomnövelés alapja, de ne csak fenékre edz.
2014. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És milyen étrendem legyen?

Miért ha csak fenékre edzek, akkor mi van? :)

2014. dec. 26. 00:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Étrend:

Első válaszoló

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6413..


Azért ne csak fenékre, mert aránytalan leszel, a szép test arányos. Lányként nyilván az alsó testen van a hangsúly, de edz mindenre. Ez alapból több kalóriafelhasználással jár, tehát kevésbé leszel zsíros. És valamilyen kardió edzés sem árt (futás, bicikli stb).

2014. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Miért ha csak fenékre edzek, akkor mi van? :)" nem leszel szép :)
2014. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%
Szia! Én most kezdtem el egy edzést, 30 napos. Az első napon 50 guggolással kezdtem. Minden nap 5-tel növelem. Ami azt jelenti,hogy a 3. nap 65 guggolást csinálok. De minden 4. napon pihenek. (tehát nem csinálok guggolást) a 30. napon már 200 fölött fogod a guggolást csinálni ! De ne felébe vagy fél óránként csinál. Hanem egybe ! Mert amire beindulna a zsírégetésed,izmosodnál addigra leállsz, így nem fog érni semmit ! Nekem pár nap után, már látszott ! Ha megfogadtad a tanácsot, írj hogy bevált, vagy sem !
2015. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez baromsag utolsó...
2015. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!