Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb oldali mellizmom...

A jobb oldali mellizmom nagyobb mint a bal oldali. Milyen gyakorlatokat tanácsoltok, hogy növeljem a bal oldali mell izmomat?

Figyelt kérdés

Amikor tükörbe nézek nagyon nem tetszik, hogy sokkal kisebb a bal.

Esetleg valami linkel is szolgálhatnátok.



2015. jan. 2. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Probald egy kezes szabalysulyokkal korigalni az igy akkor max a ha suabalysulyozol egykezesekkel akkor bal kezbrn legyen nehezenbb su [link] mint amrnnyi a jobba van .de ha tukurbol se latszik h veszed eszre ? Epp az h bemkndod maganak kozbe minden oks
2015. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elozo vok sry linket veletlenul tettembe.. telorl vagyok
2015. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyomsz fekve legalább 100 kg-mal?
2015. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak bajok a szövegértelmezéssel...



ha gyakorlópadon csinálod egykezessel akkor a bal kezedbe nehezebbet vegyél,sima fekvenyomásnál meg bal kézzel fogj közelebb a súlyhoz mint a jobb al,én ennyit tudok segiteni nekem a karomnál bevált

2015. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem meg a bal mellem nagyobb és akkor mivan? nem lehetsz full Hibátlan és szabályos sőt.. mondok valamit a jobb kezem 44cm a bal pedig "csak" 43 .. na és akkor mivan? átlag ember észre se veszi.
2015. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

karnál egy centit lehet nem, de mellizomnál formabeli méretbeli különbséget könnyű észrevenni. Én is most küzdök ugyanezzel a problémával.

Nálam főleg az a baj, hogy a mellizmom a alsó része kisebb. És elég látványos a dolog.

2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Sima fekve nyomásnál a bal kezeddel kell közelebb fogni a rúd közepéhez,ha azt akarod,hogy a bal melledre nagyobb terhelés jusson

2016. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!