Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Immár lassan 2 éve edzem...

T.B 16 kérdése:

Immár lassan 2 éve edzem sajnos étrend nélkül. Az elejében (6hónap-kb) gyorsan jöttek a +-ok izomba. De most lassan jönnek a cm-erek valami tipp hogy gyorsabban növekedjek? Táp. Kieg re gondoltam edzés után 100%whey pp nap közben protein power?

Figyelt kérdés
.2 év alatt híztam 15Kg ott ebből 10Kg izomba taksálok el 173cm és 75Kg vagyok. Ez "szar" kajával és 3kg proteinnel de ez a 3kg ugye semmi. Persze van kis felesleg is köszönthetően a "szar" kajának főként a hasi részen ezt csak jó kajával lehet le préselni tudom. De végül is arra szeretnék ki lyukadni hogy mi a véleményetek erről? Köszi a válaszotokat előre is mindent meg hallgatok!

2015. jan. 2. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:

2 Év alatt ez nem sok. A 15 kilóból gondolom 6-8 csak az első pár hónapban ment fel.

Ha jobban akarsz haladni, akkor állíts össze étrendet.

[link]

Tápkiegtől nem fogsz nőni, kajától nősz.

2015. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek költesz tápkiegre ha nincs normális kajád... benne van a nevében KIEGÉSZITŐ ha nem mc is szemetet eszel akkor az otthoni kajéval is lehet zsonglörködni, haverom 11 hónapja csinálja és 60 volt,most 82
2015. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem kösz a válaszokat.
2015. jan. 2. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy ha kilyukadt az autón a jobb első, mit kell tenni, hogy használható legyen. Evidens, hogy kereket cserélni. A kérdésben benn van a válasz. Egyél normálisan.
2015. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tápkieget vegyél, hanem legyen normális étrended addig felesleges!
2015. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én csak könnyű azt mondani :D egy hónap kaja meg felelő kieg.-vel 30-40E Ft na ezt 16 évesen nehéz kivitelezni főleg hogy vannak rajtam kívül még na de ez m1 azért köszi addig is karban tartás míg nem lesz megfelelő kaja.
2015. jan. 2. 20:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam értem is de gondolom amíg nincs rá lehetőségem addig elég az is ha edzek rendesen nem? úgy mond "karbantartás"
2015. jan. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!