Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen rossz genetika/másik...

Ilyen rossz genetika/másik étrend?

Figyelt kérdés

Szóval alapjából vékony voltam. Szeptemberben 67 KG körül voltam,decemberig fel mentem 78-9 KG-körül.

Viszont Decemberben kicsit sikerült elhanyagolnom az edzést,4 szer rúgtam be(elég rendesen) és most 74 KG vagyok.

Szóval,ha nem eszek és edzek,akkor egyből hirtelen lefogyok,ez nagyon gáz szerintem.

Most szeretnék egész nyárig tömegelni,egy normális étrendet szeretnék,ha valaki segítene benne,azt megköszönném. Igazából nagyjából tudom,mit /milyen ételeket akarok,de azért szeretnék egy hozzább értővel beszélni :)



2015. jan. 2. 10:35
1 2 3
 1/28 - palilaci - ***** válasza:
Sok alkohol dehidratalta a tested. Szoval csak viz ment le. Nezz korul a shop.builderen minta etrendek utan es az alapjan rakj ossze magadnak egyet.
2015. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Elég szar érzés :(
2015. jan. 2. 10:48
 3/28 - palilaci - ***** válasza:
95%
De nyugi van ember mondom csak viz ment le:D 1-2 het az semmi sot neha jo is ha van egy kis hosszabb pihi. Legkozelebb meg nem iszol annyit sokszor.
2015. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát legközelebb semmit nem iszok,többet nem,ebből nem kérek :)
2015. jan. 2. 10:57
 5/28 anonim ***** válasza:
Néha azért be lehet rúgni, másnapra jól fogsz kinézni, mert kihajtja a szervezetből a vizet a szesz. :D Ha meg tudod oldani a bulizást úgy, hogy mielőtt elmész eszel, vagy iszol egy lassú proteint, valamint mikor hazaérsz megint eszel, és mikor felébredsz tudsz enni, akkor nem lesz gáz. Ha már be akarsz rúgni, vagy nem áll szándékodban, de úgy sikerül az este, akkor minőségi szeszt igyál, és ne igyál össze minden szart. Ha nem vagy másnapos, nem hánysz, tudsz normálisan enni, akkor lehet szórakozni, és néha a pohár fenekére nézni.
2015. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát mostanában így összejött,születésnapom,szilveszter,haverom születésnapja :)

Most egy jó darabig nem fogok,csak az edzés. Téli szünet volt,nem tudtam edzeni,már óriási hiányom van :D (Jó igazából meg lehetett volna oldani,ez nem kifogás :)

2015. jan. 2. 11:31
 7/28 anonim ***** válasza:

Tömegelésnél sok víz, és zsír is kerül fel rád. A sok szénhidrát több vizet köt meg az izmokban, az ürült ki kb. Ha nem iszol, akkor is ez lett volna, max lassabban. A felszedett kilókból úgy látszik ennyi volt a minőségi izom (még van zsír is mellette szóval olyan 5kg minőségi izom).

Teljesen rendjén van a dolog, főleg ha kreatint is szedtél (vagy volt a tápkiegben).

2015. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
AZ ment egy kicsi :)
2015. jan. 2. 12:05
 9/28 anonim ***** válasza:

Nah akkor az a 4 kiló mínusz az az a víz volt amit a krea adott.

Pedig hányszor elmondtam, hogy pont ezért szar a kreatin, és nem éri meg

Ha az nem lett volna, akkor ledobsz kb 1-2kg-ot

2015. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
figyi, azért én odafigyelnék arra is, hogy szeptembertől decemberig, azaz 3 hónap alatt 10 kiló az nagyon sok, tuti hogy ebből nem kevés a zsír. kb havi 1 kg ami reális, annál több nem igazán, max nagyon jó genetikával és nagyon tiszta kajálással de az átlag nem ez azért.
2015. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!