Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen rossz genetika/másik...

Ilyen rossz genetika/másik étrend?

Figyelt kérdés

Szóval alapjából vékony voltam. Szeptemberben 67 KG körül voltam,decemberig fel mentem 78-9 KG-körül.

Viszont Decemberben kicsit sikerült elhanyagolnom az edzést,4 szer rúgtam be(elég rendesen) és most 74 KG vagyok.

Szóval,ha nem eszek és edzek,akkor egyből hirtelen lefogyok,ez nagyon gáz szerintem.

Most szeretnék egész nyárig tömegelni,egy normális étrendet szeretnék,ha valaki segítene benne,azt megköszönném. Igazából nagyjából tudom,mit /milyen ételeket akarok,de azért szeretnék egy hozzább értővel beszélni :)



2015. jan. 2. 10:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, itt mindenki le fog zsírdisznózni, mert itt mindenki csak 5% testzsír alatt ember.

Szerintem mellre kicsit többet edz majd, talán az le van maradva kicsit.

Szóval kajára figyelj oda továbbra is, kreatin off.

a 3+ hónap alatt egy 3-5 kiló izom simán felmehetett, a többi víz volt, és zsír. Havonta 1kg tiszta izom reális, talán egy kicsit több is esetleg.

2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen,a mell az genetikailag szar,elég nehezen fejlődik.

Illetve igen,a kreatint nem szedtem kellőképpen,mondhatok itt több kifogást,de nincs értelme :) Rosszul használtam ez a lényeg.

2015. jan. 2. 15:19
 23/28 A kérdező kommentje:
Illetve,hogy ez a forma mennyire látszik vizesnek és zsírosnak nem tudom,nekem ehhez nincs szemem :D Szerintem nem zsíros,csak minimálisan ,jó nem is egy J.Seid féle szárazság,na de ez van.
2015. jan. 2. 15:22
 24/28 anonim ***** válasza:

valóban nem vagy túl zsíros, ahogy már korábban is írtam, simán benne van, hogy neked ilyen a genetikád :) szerintem ez igen is szerencse, gondolj csak bele, 3 hónap alatt feljött 10 kiló és minimál zsír. (nekem 5 hónap alatt 5 jött fel, de ez sem tiszta izom, bőven nem az) ezzel szemben viszont egy kis félrekajálás és félreivás után pár kiló ment csak le. sztem örül neki, és folytasd ott az edzést meg a tömegnövelést, ahol abbahagytad


a kreatinkúrához egyáltalán nem értek, szóval ahhoz nem szólok hozzá

2015. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyon zsiros de a szálkástól is messze állsz.

En csak azt mondtam hogy abbol a 12 kg sulynovekedesbol 9 kg az zsír és víz.

2015. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Értem ,kösz a válaszokat. Igen,valójában összesen 9-10 hónapot edzettem eddig,ilyen tömeg mellé meg hülyeség lenne egy diéta. Csak sok kihagyással volt ez a 9-10 hónap is :D. Kreatint elrontottam,hisz hallgattam a sok hülyére,hogy milyen jó minden,sokat segít,csak túl korán kezdtem hozzá és kevés tudással :)
2015. jan. 2. 15:41
 27/28 - palilaci - ***** válasza:
Dikk Te a Bánki kolijában vagy? :DDDDD
2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 - palilaci - ***** válasza:
Beszarás és tényleeeeg:D
2015. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!